1 Milyon$ Dolariniz Olsaydi Napardiniz?

1 milyon dolar Arkadaşlar bir bankayla yıllardır çalıştığınız için size bir kredi weriyor 1 milyon dolar ama bankanın tek şartı: “parayı 80 gun sonra geri iade etmek” ne faiz alıyor ne herhangi bir şey yapıyor böyle bir durum olsaydı bu parayı nasıl değerlendirirdiniz nasıl bir is yapıp da 80 günde hem kar edip hem de bankaya parasını geri öderdiniz?

Ben ne yapardım?

Borsaya yatırırdım batarsa kendimi vururdum yada parayı alıp ülkemi değiştirirdim. Belki krediyi veren bankaya geri verirdim. Yeni bir anlaşma yapardım belki krediyi dilimler halinde almayı teklif ederdim yada teminat vb. bir şey gösterttirirdim kendime. 1Milyon dolar kredi alabildiğim bir banka olduğuna göre devlet ihalelerinden birine girer Telekom'un %55 hisselerini satın alır hem kendimi hem de sizi bu Telekom derdinden kurtardım. Bu sayede hem Japonlar gibi nete bağlanırdık en azından. He unutmadan Telekom'un devrinin ilk yılı kutlamaları çerçevesinde ForumTR üyelerinde 1 yıllık ücretsiz 2048Kbs internet erişimi hediye ederdim, Galatasaraylılara da özel indirimler sunardım.

#SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“1 Milyon$ Dolariniz Olsaydi Napardiniz?” için 8 yorum

  1. sevgili volkan bu kadar param olsaydi oturur aglardim. 🙂 cunki elime azbir miktar para gecince nasil harcayacagimi dusunmekten para car cur olup gidiyor ee bukadar para olunca nekadar dusunecegimi tahmin bile edemiyorum 🙂

  2. walla ilk önce as para diil onun icin güsel bir yerde işyeri yanı tutulan bı ıs yerı açarım hem kar hemde parayı yerıne oderım 🙂

  3. başka bir bankaya koyarım sonra kalan parayı o enayi bankaya veririm sonra mantık aynı sonrasında ise herşeyi 🙂

  4. tefecilik yapardım birine verirdim 1 aya 1,5 alırdım bu şekilde ihtiyacı olupta veren holdıngler mevcut 😀

  5. valla günah olmasa bende kaçardım sunu yapardım derdim ama 80 gün sonra iade edecem paranın nesini alayım daha ölümlü dünya öbür dünyaya zenginde gidiyor fakirde gidiyor.

  6. hiç durmaz google'a yatırım yapardım ya da web projelerimi gerçekleştirirdim.