Msn Messenger de 24 Saat Online Görünmek İsteyen varmı!?

Aşağıdaki yazdıklarımı iyice okyun arkadaşlar her şeyi yazdım lütfen dikkatlide okuyun ve her şeyi doğru yaparsanız ki çok basit messenger da ofline iken sarı renkte gözükeceksiniz ve size gönderilen mesajlar nbelirlediğiniz bir e-mail adresine gelecek. hotmail adresinizi yazarsanız dikkat edin junk mail e gelebilir mesajlar ve kod. Tamamen ücretsizdir elbette para vererek ne yapıyozki hayatımız … Okumaya devam et “Msn Messenger de 24 Saat Online Görünmek İsteyen varmı!?”

Kağıt para icad

Paranın icadından önce kıymetli metallerden deniz kabuklarına kadar çeşitli araçlar takas için kullanılmıştır.Tarihi kayıtlara göre milattan önce 118 yılında Çinliler deri para kullanmışlardır. İlk kağıt para ise milattan sonra 806 yılında yine Çin'de görülmüştür. Batıda kağıt paraların kullanılmaya başlanması 17. yy'ın sonlarına rastlar. İlk kağıt paranın 1690'lı yıllarda ABD'de Massechusetts Hükümeti, İngiltere'de ise “Goldsmiths”ler tarafından … Okumaya devam et “Kağıt para icad”

Taksi şoförü yalanları

Müşterisini çok ‘gezdiren', taksimetre fazla yazsın diye dolaştıran taksi şoförü yalanları: * Abi demek sen de fark ettin. Geçen doktora gittim o da aynı şeyi söyledi. Ben de dolaşım bozukluğu varmış. Direksiyona geçince de dolaştırmam ondan anlaşılan. Allah düşmanımın başına vermesin, çok zor valla. Evlerden ırak. * Bende yalan yok. Tamam, gezdirdim ama bu dünyaya … Okumaya devam et “Taksi şoförü yalanları”

Güneş ne kadar sıcaktır

Güneş Güneş Sistemi‘ndeki en büyük gökcismidir. yanmakta olan bazı gazlardan oluşur ve çok sıcaktır. yüzeyinde her saniyede milyonlarca atom bombası patlamasına eşit güçte patlamalar olur. Bu patlamalarda boyu, dünyanın elli katı büyüklükte alevler gözlenir.Ateşten bir topa benzeyen Güneş, yüzeyinden çok büyük bir ısı ve ışık yayar. Eğer, Güneş olmasaydı, her yer buzla kaplı ve her … Okumaya devam et “Güneş ne kadar sıcaktır”