Gözünüz aydın Msn Spacesler geri geldi

Uzun süredir Msn Messenger da kendinizn ve diğerler kişilerinizin Msn Spaces lerini göremiyordunuz. Görmek için Hotmail e gidip profilinzi Amerika birleşik devletleri yada Holland felan yapmanız gerekiyordu. Msn işe el attı nihayet bu hatayı düzeltti artık böle bir problem yok. wolkanca Original post by wolkanca

Türban konusuyla oynayanlar artık mutlu olabilirler (!)

Ben 25 yaşındayım Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım bu ülkenin kimliğini taşıyorum cebimde gururla ve bu yaşıma kadar hayatımda türban ile ilgili bir problem ne yaşadım nede yaşayanı gördüm anam bacım sülalem hepsi başörtülü. Peki bu adamlar ne yapmaya çalışıyor? Laik demokratik hukuk devletini, Cumhuriyeti hazmedememiş Atatürk devrimlerini ve inkilaplarını özümseyememiş. tarihi okumaktan, anlamaktan aciz, Cumhuriyetin bize … Okumaya devam et “Türban konusuyla oynayanlar artık mutlu olabilirler (!)”

Gs Şampiyon ve Hard disk gümledi :)+:(

Pazar akşam Galatasaray tüm zorluklara göğüs gererek her türlü kötü şartlara rağmen şampşyon olmasını bildi ve taraftarına şampiyonluk çoşkusunu yaşattı. Elinde bayrağı kalan fenerlilerin çocuk bezi firmalarına bayraklarını bağışta bulunmaları önemle rica olunur.