Google'nin arkadaşlık sitesini biliyormuydunuz?

Google'nin uzun zamandır arkadaşlık sitesi var, galiba yakında internette Googleden başka hiç bir siteye ihtiyaç duymayacağız ❗ Yanlız orkut.com 'a her isteyen üye olamıyor, sizin halen üye olan biri tarafından sisteme tavsiye edilmeniz gerekiyor. Bu yüzden sitede güvenilir insanların sitesi ibaresi de bulunuyor. Ve ismindende anlaşılacağı gibi Orkut.com bir türk yapımı.

Küfretmek sağlığa yararlıymış

Küfretmenin ya da bir kişi veya bir olaya lanet okumanın insan sağlığına faydalı olduğu iddia edildi. Alman Die Welt gazetesi, ABD'li psikolog Timothy Jay'in konuyla ilgili görüşlerine yer verMiŞ. Küfretmenin, toplumdaki etkileri üzerine araştırma yapan ABD'li bilimadamının tespitlerine göre, küfretmek veya lanet okumak, insanları, fiziksel bir saldırı yapmaktan veya böyle bir saldırıya uğramaktan koruyorMuŞ. ABD'li … Okumaya devam et “Küfretmek sağlığa yararlıymış”

Kadınlar ve sorular

Ne düşünüyorsun, Beni seviyor musun, Şişman mıyım, O (kadın) benden daha mı güzel, Ben ölseydim ne yapardın? Sorular: Ne düşünüyorsun? Beni seviyor musun? Şişman mıyım? O (kadın) benden daha mı güzel? Ben ölseydim ne yapardın? Bu soruların kötü ve zor olmasının nedeni onlara doğru cevaplar verilmezse her birinin büyük bir tartışma, kavga ve/veya boşanmaya yol … Okumaya devam et “Kadınlar ve sorular”

Bir Erkek İçin Mutlu Bir Evliliğin 4 ŞARTI

Evlenmeden önce bunu mutlaka okuyun ve uygulayın kızlarrrr.(desemde inanmayın) 1. Güzel yemek yapan, evi çekip çevirebilen bir kadın olmalı. 2. İyi para kazanan, kendi ayaklarının üzerinde durabilen bir kadın olmalı. 3. Yatakta sınır tanımayan arzulu ve sıra dışı bir kadın olmalı. 4. Bu 3 kadının birbirlerinden haberleri olmamalı… Hep kendilerine yontsunlar demi biz hiç bişey … Okumaya devam et “Bir Erkek İçin Mutlu Bir Evliliğin 4 ŞARTI”