Ölümsüzlüğümsün

Dün akşam bir kız arkadaşımla sohbet ediyoruz lesson; eks aşklar. Tabi bu konuları dişilerle konuşmak biraz zor bir erkek için çünkü kadın ve erkek beyni aynen metabolizmalar gibi farklı çalışıyor. Konu şöyle açıldı ve gelişti; bana dedi ki –sen aşıksın olm, bende tabi ret ettim –yok kızım ne aşkı ben mi alakası yok, dedim o … Okumaya devam et “Ölümsüzlüğümsün”

iki ve tek şey

İki şey seni "vasıflı insan "yapar: 1 İradeye hakim olmak 2 Uyumlu olmak İki şey sana "e değer" katar: 1 Hitabet ve diksiyon eğitimi almak 2 Anlayarak hızlı okumayı öğrenmek İki şey seni geri bırakır: 1 Kararsızlık 2 Cesaretsizlik İki şey senin ömür boyu boşa kürek çekmemeni sağlar: 1 Baskın yeteneği bulmak 2 Cidden sevdiğin … Okumaya devam et “iki ve tek şey”

Ya herkes yalan tek sensen gerçek

Biz büyürken yada yaşlanırken etrafımızdaki diğer insanlarda aynı evrimi geçirir onlarda büyür yaşlanır. Düşünsenize ya bu böyle değilse; siz yaşlanıyorsunuz ama diğer hiç kimse yaşlanmıyor herkes aynı yaşta kalıyor sadece siz yaşlanıyorsunuz sanki bu dünya bu hayat sizin yaşamınız için sadece sadece size özel, bu dünyada geçireceğiniz ömür üzerine kurulu bir dünya ve her insan … Okumaya devam et “Ya herkes yalan tek sensen gerçek”

Asi bir küheylan

Yusuf Hayaloğlu'nun şiirlerine bayılırım, öyle bir dile getirir o şiirleri inanamazsınız o şiiri çok içlerinizde hissedersiniz, içinize işler. Bu gece bir arkadaşımın bigisayarının arızasını giderirken hardiskinin içinde buldum bu mp3 ü, tam 3bin kadar mp3 ün içinde buna denk gelmiş benim winamp kısmet işte gecenin bir vakti. Dinleyin, sonra gidip adamın albümünü alın. powered by … Okumaya devam et “Asi bir küheylan”