Telsim'in bana cevabı

Şu yazıda Telsime sormuştum Telsim numaram ne lan diye ve bir mail atmıştım bu akşam sevgili telsim sağolsun bana cevap yazmış 🙂 ehehehe çok güldüm Allah tesimden razı olsun. (Bu arada numaramı arkadaşımı arayıp sordum söyledi numaram;0544 … .. .. )

Ölüm

Bu aralar ölmek istiyorum yafrim son defa göreyim seni ne olur… Uyandığımda gözlerimi açmak istemiyorum.. “Biraz daha” Uyku çok tatlı değil.. Ama hayat çok acı. Kabuk bağlayan yaralarımı periyodik olarak soyuyor hayat kan akmasına aldırmadan. Kanamam zevk veriyor bir çok insana.. Hayatta insanı ölüme iten sayılı şey vardır.. Listenin ilk iki numarası, anlaşılamamak ve yanlış … Okumaya devam et “Ölüm”

Özgün ve Eskişehir

Biliyorsunuz Özgün benim hemşehrim oluyor (Eskişehir'li yani). Dün akşam Cumhuriyet Konseri düzenlemiş sağolsun Büyükşehir Belediyemiz. Buradan Başkanımız Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen’ e teşekkür edeyim bizlere Özgün’ü getirdiği için. Benim asıl anlatmak istediğim Özgün..Çünkü ben her sanatçının konserine gitmem resmen kulaklarımı tırmalar çünkü..

Telsim numaram ne lan

Saat 02:05 geri alınmış haliyle bilgisayar kendi kendine saati geri alımış valla ben almadım bilgisayarın kendi kendine bir işe yaradığı tek iş bu galiba. Taam mevzu telsim numaram. Ulan bir arkadaşım bana konuşmamız için hat gönderdi sadece bir kart telsim hattı kartı pin numarasını da yazmış tamam arıyor konuşuyoruz işte hiç kontör yok içinde (insan … Okumaya devam et “Telsim numaram ne lan”

Nah'ın sahibi ilk kez wolkanca'ya açıkladı

Evet arkadaşlar araştırmacı blogculukta çığır açmak üzereyiz Nolur.Kom un sahibi sitedeki Nah çeken elin sahibi ilk kez ve sadece Blog.Wolkanca.Com'a konuştu. Nah'ın sahibi önceleri çok eğlendiklerini ve sonra abartıp bundan para kazanabileceklerini ispatladıklarını daha sonralarısa ise biraz sıkıldıklarını söylediler, siteye sonradan koyulan reklamlar içinse sadece 700 ejnebi doları kazandıklarını ama bunların manikür ve pedikür masraflarını … Okumaya devam et “Nah'ın sahibi ilk kez wolkanca'ya açıkladı”