Vista rocks!

Yok yok vista değil arkadaşım babalar gibi Linux. Vista ve MAC-OSX den çarpıcı gelişmeler beklerken LINUX için yazılmış olan XGL desktopun kullanıcıya sundukarı gerçekten çok etkileyici. Aşağıdaki video'yu dikkatilice izlemenizi bedava ve açık kaynak olan LINUX işletim sisteminin ileride Vista ve diğer ticari amaçlar ile yapılmış işletim sistemlerine nasıl fark attığını ve atacağını gözleriniz ile … Okumaya devam et “Vista rocks!”

Buzdolabımı lazım?

Geziyordum blogdan bloga patdadan burayı keşfettim. Bayılıyorum böyle ilginç fikirlere değişik bloglara. Buzdolabınız ilginçse çekin fotoğrafını gönderin Barış’a. Süper süper [via] Ha birde bunun wc versiyonu var oda burada [via]

Messenger Plus! Live için harika eklentiler

Messenger için geliştilmiş en popüler ve en çok kullanılan eklenti olan Plus! Messenger'a onlarca işlev kazandırmakta, ayrıca Plus için geliştirilen scriptlerle Messenger'ımıza başka başka özellikler ve işlevler katmamızda mümkün. PcNet'in en blogcu editörlerinden Ayyas, Plus! için geliştirilmiş bir çok eklentiyi açıklamaları ile beraber blogunda yazmış.

Saddam Hüseyin

Kimilerine göre tarihteki ibnelerden ve dikatör, kimine göre bir liderdi. İdam cezası çok uzun tartışılabilir bir mevzu tabi hiç girmeyeyim bu konuya ama bu bayram arifesinde uygulanması gerçekten Abd’ye karşı büyük bir tepki uyandıracağı kesin. Los Angeles Times da okuduğuma göre Saddam Hüseyin’i idam edenler Iraklı Şii direnişçi lideri Mukteda El Sadr'ın adamlarıymış. Bir dolu … Okumaya devam et “Saddam Hüseyin”