Gözünüz aydın Msn Spacesler geri geldi


Uzun süredir Msn Messenger da kendinizn ve diğerler kişilerinizin Msn Spaces lerini göremiyordunuz. Görmek için Hotmail e gidip profilinzi Amerika birleşik devletleri yada Holland felan yapmanız gerekiyordu. Msn işe el attı nihayet bu hatayı düzeltti artık böle bir problem yok.

wolkanca

Original post by wolkanca

Yazar: Volkan Yılmaz

Digital Marketing & Growth Hacking #SEO #wolkanca #cycling merhaba@volkanyilmaz.com.tr

“Gözünüz aydın Msn Spacesler geri geldi” için 20 yorum

  1. bu hıdodem denen ınsana dıkkat edın kendısı bır ruh hastasıdır aynı zamanda benım sevgılım olur ama cok aldatır dıkkat edın ….

  2. valla ne yalan soylıyım bu hıdo denen ınsan benıde aldattı sımdı ıyı arkadas olduk aldatılan kızlar olarak neysekı sen varsın kardes senın sayende ıcımızdekılerı kusabılıyoruz 🙂 gercekten dunyada boyle duzenbaz ınsanlar var bıde yemın falan ederdı ya 🙂 kendısı aynı zamanda entellektuel olmaya calısan sahte bır devrımcıdır devrımcılerın yuz karası 🙂

  3. slm kardeş bu spaccesi nasıl google,yahoo ya ekledin anlatırsan sevinirim msnden mail atarmısın

  4. ya msn me yeni bir program ekledim o program yüzünden spacesimi bulamıyorum.kaybettim sanırım çokta güzel olmu?tu yeni bir spaces mi açmam lazım

  5. slm arkiler.benim spacesimede girin we yorum yazın nolur….
    iremsevinc2006.spaces.live.com

  6. isterseniz girin pek bişi yoq ama ben yorum ataym dedm sizde bana atarsanız sewnrmm 🙂

  7. 2009 spacesde konukdefterlerinda html kalkmıştı nasıl resim ve şarkı video arkadaşların defderlerine koyabiliyoruz ???