Allahta sizi güldürsün yaw

Ayca Şen'in programında Yılmaz adlı mazlum vatandaşa yaptığı klasikleşmek üzere olan bir telefon şakası. Buradan dinleyebilirsiniz. – alo? – sayın abonemiz yılmaz, bizi duyuyorsanız 1 tuşuna basınız. (eleman 1'e basar.) – bu bir bant kaydıdır. daha önce de size yazılı sms yollayarak bir hafta içinde kontör yüklemezseniz hattınızın kapanacağını söylemiştik. siz bize yazılı mesajla geri … Okumaya devam et “Allahta sizi güldürsün yaw”

Yeterrrrrr!

Allahım sen aklıma mukayyet ol! İnanamıyorum Türkiyenin koca koca devlet kurumlarının web sitelerinin hallerine bakınca aklımı oynatacak gibi oluyorum, inanamıyorum. Gov.Tr alan adlı Türkiyenin kamu kurumlarına ait siteler dökülüyor, resmen yol geçen hanı. İnanılmaz açıklar var, 12 yaşında tanıdığım bir kardeşim bile sitelerine saldırıda bulunabilir, saldırmakla kalmaz komple dağıtabilir. Benim ufacık blogum bile kocaman devlet … Okumaya devam et “Yeterrrrrr!”

Alihan vs. Ajdar

Alihan ilk raundda Ajdardan 3 puan aldı. Bunlar sanatçımı, şarlatanmı? Yazık. Rezil herifler. Camelot Club'de düzenlenen “Karaoke Gecesi”ne katılan Ajdar türkücü Alihan'ın saldırısına uğradı. 28.01.2007 00:22 Sahneye çıkıp şarkı söyledikten sonra kameraların karşısına geçen Ajdar Beni İbrahim Tatlıses sanatçı diye lanse etti. Benim Mehmet Ali Erbil, Beyaz ve Okan Bayülgen’den eksiğim yok fazlam var dedi. … Okumaya devam et “Alihan vs. Ajdar”