Bir Damla Su Hayattır

Hayatın kaynağı su'dur. Su olmadan Hayatın var olması mümkün değildir. En azından bu gezegen için bu böyle. Ve en azından şimdilik başka çaremiz yok. Neler Yapabilirsiniz? Dişlerinizi Fırçalarken suyu açık bırakmayın. Traş olurken de suyu açık bırakmayın. Banyoda sabunlanırken suyu sürekli açık bırakmayın. Tüm temizlik maddelerinizde doğaya zararlı olmayan ürünleri seçin. Belki bu ürünler diğerlerinen … Okumaya devam et “Bir Damla Su Hayattır”

Daft Punk istanbulda (23 haziran 2007)

Tüm zamanların en büyük elektronik dans müziği grubu kabul edilen Daft Punk, elektronik müzik ve mükemmel djleri ile benim için alanında Türkiyenin en kaliteli radyosu olan ve sürkli dinlediğim radyo kanalı FG 93.7 (Future Generation)'nin organizasyonu ile istanbulda performans sergileyecek. Aynı organizasyonla kuruçeşme arena‘da Daft Punk ile birlikte Digitalism ve Onur Özer FG 93.7'de dj … Okumaya devam et “Daft Punk istanbulda (23 haziran 2007)”

Blog kazanından ücretsiz maden suyu

Her şey bildirgec.org sitesinde Nahnu beyîn kendisininde içinde bulunduğu bir proje olan bogkazani.com hakkında Blog kazanı yayına başladı başlıklı yazıyı yazmasıyla başladı. Bildirgecdeki o yazıya 10larca yorum gönderildi ve çoğu negatif yönde eleştirilerdi hatta bazıları eleştiri dozunu aşmış çekememezlik göstergesi ve bazı kişisel hesaplaşmaların su yüzüne çıktığını gösteren yorumlardı.

Nedir bu i'm

Çoktandır Msn Messenger görünütü adımda kullandığım bu işaretin anlamını arkadaşlarım soruyorlardı, ve daha çok sorular bizde istiyoruz nasıl yaparız gibiydi bunu arkadaşlarım bir farklılık olarak görüyor ve farklı olmak için istiyorlardı ama ben bunun bir sosyal mesajı var olduğunu tek tek tabiki onlara anlatamazdım onun için bloguma i’m in ne olduğunu, ne anlam taşıdığını yazmaya … Okumaya devam et “Nedir bu i'm”