Barış Akarsu sakın şaka yapma

Seni tanıdığımda Akademi Türkiye Yarışmasında tipinle, sesinle sivrilmiş biriydin. Bundan dedim ne olur ya .. Beni utandırdın Barış. Dizinle sesinle kendini aşmayı başardın müziği bırakmadın… VE HALA BIRAKMAYACAKSIN. Doğum Gününde Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası Ağır Yaralanan Barış Akarsu’nun Hayati Tehlikesi Sürüyor… Sözleri içimi yaktı Barış. Lütfen Dayan sevenlerin seni bekliyor. Kıskandığın “NAZ” bile.

Lazer Epilasyon nerede yaptırabilirim?

Laser epilasyonu güzellik merkezi olarak tanımlanan ve doktorlar tarafından işletilen sağlık kurumlarında yaptırabilirsiniz. Dermatoloji uzmanları, plastik cerrahi uzmanları yada medikal estetisyen hekimler bu merkezleri kurma yetkisine sahiptirler. Sadece ruhsatlı çalışan bu merkezler laser uygulamaları yapabilmektedirler. En önemli ayrıntı, kuaför ya da güzellik salonlarında ehliyetli olmayan kişilere bu uygulamaların yaptırılmamasıdır. Çünkü bu kuruluşların laser kullanma yetkisi … Okumaya devam et “Lazer Epilasyon nerede yaptırabilirim?”

Yemin dizisi ve söyleyemedim

Gündüz evde olunca bu aralar televizyon izleme keyfine varıyorum. Elimde fiskos danteli ( düğüne yetişicek ) nescefe içiyorum bi yandan ve televizyon açık. Fox Tv'nin geçtiğimiz sezon yayınlanan dizisinin tekrarları yayınlanıyor gündüz kuşağında, onu izliyorum heyecanla. Çünkü senaryo olsun müzikleri olsun içime işledi adeta ki ben her filmi sevmem…

Mynet'den blog hizmeti

Türkiyenin en büyük portallarından biri olan Mynet Mysite adlı hizmetinden sonra blog olayına‘da girdi. Blog sistemi olarak WordPress'in blog dağıtım hizmeti olan WordPress MU kullanılmış, mynet hesabı ile entegre edilen hizmet şu anda beta ( deneme test) durumda. Mynet’den bir blog açtığımızda blog.mynet.com/ismim seklinde bir adres veriyor. Mynet'in bu işe girmesi gerçekten büyük bir gelişme, … Okumaya devam et “Mynet'den blog hizmeti”

İmam olmak varmış

5.868 memur alınacağını önceden duyduğum için umutluydum fakat; bu 5.868 adayın 3380’i İmam Hatip Lisesi mezunlarının başvuracağı alanlar olduğunu görünce adete yıkıldım.Diyanet İşleri Başkanlığının açtığı kadroları aynen size aktarıyorum.İmam-Hatip 3100 Adet Kuran Kursu Öğreticisi 50 Adet Müezzin-Kayyım 230 AdetToplamda da 3380 adete tekabül ediyor. Rakamlarda umarım yanlışlık yoktur, çok olunca toplamakta zor oluyor.Kendi alanım olan … Okumaya devam et “İmam olmak varmış”