Bildirgec'i nasıl hackledim?

Oh be! Kaç gündür blog yoktu bildiğiniz gibi, bu gün itibarı ile tescilet.net yöneticisi Arif bey mutlu haberi yani istanbulda jenaretörsüz 🙂 datacenter dan Almanyadaki daha güvenli ve sağlam datacenter a taşındığımızın haberini verdi. Bismillah diyelim ve başlayalım gündem inanılmaz yoğun gerçektende. Öncelikle çöplük bloguma hoş geldiniz bazılarına göre çöplük olan bu blog aylık reklam … Okumaya devam et “Bildirgec'i nasıl hackledim?”

Bilgisayarının masa üstüne wallpaperlar

Smashing Magazine bizler için burada internette aramış, araştırmış en güzel wallpaperları bir araya toplamış. Daha öncede bu tarzda wallpaperları listelemişlerdi. [via] In the third part of our collection you'll find many different types of background images – beautiful wallpapers, devkits, Flickr pools, Widescreen and HD-monsters and even wallpapers-related social communites and wallpapers for gamers. [via]

Msn durmunuzu blogunuzda gösterin

Hiç MSN durmunuzu Internet’te nasıl gösterebileceğinizi düşünmüş müydünüzü Mesela web sitenizde ya da üye olduğunuz bir forumda imzanızda msn durumunuz, görüntü resminiz, takma adınız ve kişisel iletiniz görünecek. Üstelik bu her değişimde otomatik olarak güncellenecek. Güzel olmaz mı? Olur. Peki nasıl olur?: [via] WLMWebStatus bir Messenger Plus Scripts’i. Gerekli malzemeler son sürüm bir Messenger Live … Okumaya devam et “Msn durmunuzu blogunuzda gösterin”

Blog bu hafta sonu kapalı

Hosting sponsorumuz Tescilet.net kapasitesini arttırmak için şu anki datacenter’ını değiştirecek. Bu işlem bu hafta sonu 22 Eylül Cumartesi ve 23 Eylül Pazar günlerinde blog.wolkanca.com ve diğer wolkanca.com sitelerinin kapalı olmasına neden olacak. 24 Eylül Pazartesi günü yeni datacenter’da daha profesyonel bir hosting ile yayına devam edeceğiz. Tüm okurlarımıza saygı ile duyururum.