Hostel 2

Geçenlerde benim kuzenin My Book ( Taşınabilir HDD ) u elime geçti ve içinden çıkan tümü Dvd kalitesinde olan filmler ve yanında son versiyon oyunlarla benim bilgisayarlar bayram etti. My Book dan çıkan filmler içinde en etkileyicisinin adı ‘Hostel 2’. Şimdi size bu filmden ve neden izlemeniz gerektiğini düşündüğümü anlamanıza yardımcı olacak bir kaç satır … Okumaya devam et “Hostel 2”

Photoshop ile herşeyden biraz fazla

İşte Worth1000 sitesinin yarışmalarından bir tanesi daha. Konu photoshop ile alışageldiğimizden daha fazlasını içeren görüntüler oluşturmak. yani, aşağıdaki fotoğraflarda göreceğiniz gibi 4 kol, 3 bacak, 3 göz vs. istiyorlar. [via]

Bloglarınız her güncellemede Facebookta

Facebook'un hit potansiyelini bir önceki Facebook hakkında olan makalemde belirtmiştim. Tamam blog Facebook blogu haline dönüyor farkındayım, ama elimde değil gerçekten büyük bir potansiyel ve biliyoruz ki Facebook, icq ve msn den sonra son internet oyuncağımız, ilgi çok ben popüler bir şeyler yazmazsam popüler bir blogcu olamam, bunuda itiraf etmiş olayım 🙂 Öncelikle Facebook'a giriş … Okumaya devam et “Bloglarınız her güncellemede Facebookta”

Facebook güzelleri

Bu Facebook'tan bize çok malzeme çıkacak, daha çook. Facebook'ta milletin arkadaş listesindeki hatunlara musallat olmak için sabahlara kadar debelenen zeki ve çevik Türk gençliğine müthiş bir hizmetin müjdesini vermek istiyorum: fbguzelleri.com Daha önce bu girişimin ingilizce ve orjinal versiyonunu görenler vardır aranızda, fbchicks.com. Bizim üstün zeka Türk internet girişimcisi arkadaşlarımız hemen bunu ülkemize ithal etmişler. … Okumaya devam et “Facebook güzelleri”