Ta ki nefesin başka bir yüreğe esene kadar… ve ölürsün.

Nefes, 2008 yılında vizyona girecek olan bir Türk filmi. 2007 yılında herhalde toplum olarak unutamayacağımız bir gerçek var o da terör. Nefes görsel efektlerine, framgmanına, fotoğraflarına baktığımda şahsen benim Türk sinemasında gördüğüm en gerçekçi ya da en iyi savaş filmi diyebilirim. Filmde bir yüzbaşının komuta ettiği 40 kişilik bir tim, 2365 metre yükseklikteki karabal tepesinde … Okumaya devam et “Ta ki nefesin başka bir yüreğe esene kadar… ve ölürsün.”

2007 nin en seksi kadın sporcusu kim?

coedmagazine.com sitesinin yaptığı ankette 2007 yılının en seksi dişi spocusu seçiliyormuş. Liste gerçekten muhteşem, tabiki durumuyum hemen gidip listye göz attım ve oyumu verdim. Listedeki isimler şöyle; Anna Rawson, Tanith Belbin, Jennifer Barretta, Malia Jones, Niki Gudex, Lokelani McMichael, Lindsey Kildow, Maria Kirilenko, Natalie Gulbis, Anna Kournikova, Heather Mitts, Sophie Sandolo, Kristi Leskinen, Ana Paula … Okumaya devam et “2007 nin en seksi kadın sporcusu kim?”

Canımcım'ın doğum günü için son 1 gün

Ayrıntıları burada okuyabileceğiniz bir adamın sevgilisi için web üzerinde yaptığı en ilginç girişimlerden olan Canım'ın doğum günü için 20.000 kutlama projesi için son bir gün kaldı. Destek olmak için siteye gidip karşınıza çıkan formu doldurmak yeterli. Kaç insan hem acı hem tatlı olmayı başarabilir hayatında? Kaç insan kızdırırken kendini sevdirilmeyi başarabilir? Kaç insan hayatta hep … Okumaya devam et “Canımcım'ın doğum günü için son 1 gün”

Açık kaynak LimeWire: FrostWire

Napster'ın ölümünden bu yana LimeWire popüler bir program oldu, bunun yanında torrent ler ve niceleri. Yasal olup olmadıklarının tartışması bir tarafa bu paylaşım ağlarının önüne henüz geçilebilmiş veya kontrol altına alınabilmiş değil. Aradığınız bir film, müzik veya program olduğunda bu paylaşım programları ile onları bulmak ve indirmek sadece bir kaç dakikanızı alıyor. LimeWire oldukça fazla … Okumaya devam et “Açık kaynak LimeWire: FrostWire”

Oh be diyen rahatlar

Boyum uzun cüceyim, boyum kısa deveyim, hep aynaya bakarsam, işe nasıl giderim… Oh be, hadi be, vay be yürü be, ben bir masa olsaydım… Oh be, hadi be, vay be, yürü be, daha işe yarardım… Oh be diyen rahatlar… Oh be! sevgilim yok rahatım Oh be! işide bırakırım Oh be beş parasız kalınca tekrar başa … Okumaya devam et “Oh be diyen rahatlar”