Telekomun Cem Yılmaz'lı reklamları


Türk Telekomun iletişim projeleri için 2008 yılının sonuna kadar reklam ve diğer kampanyalarda Cem Yılmaz’la anlaşmasını duyduğumuzdan bu yana merakla beklediğimiz CemYılmaz’lı Türk Telekom reklamları yayınlanmaya başladı.

http://www.youtube.com/watch?v=dYKsQbjSZsc

Bir süre önce Türk Telekom’la reklam anlaşması imzalayan Cem Yılmaz, büyük merakla beklenen Türk Telekom reklam filmleriyle ekranlarda boy göstermeye başladı.
Daha önceki reklam çalışmalarıyla büyük başarı yakalayan Cem Yılmaz, reklamını yaptığı markalara büyük katkılar sağlamıştı. Bakalım yeni reklam filmleriyle, özellikle internet kullanıcılarının Türk Telekom'a sempati duymalarını da sağlayabilecek mi?.. İzleyin ve Cem Yılmaz ne kadar başarılı karar verin.

http://www.youtube.com/watch?v=Rvhri0DIf_s

bu haberi Türker arkadaşımın blogundan okumuştum diğer videolar için [via]

Yazar: Volkan Yılmaz

Digital Marketing & Growth Hacking #SEO #wolkanca #cycling merhaba@volkanyilmaz.com.tr

“Telekomun Cem Yılmaz'lı reklamları” için 9 yorum

 1. valla sabah kendi blogum da bu yazı aynen yazmıştım yotube de cem yılmaz videoları ararken bulmuştum bunda iki tane daha var. izlemek isterseniz turker yazısını tıklayın ben bu üç reklama da bayılmıştım.

 2. ben başarılı buldum reklamı cem yılmaz bence çok başarılı bir komedyen 🙂

 3. tek kelimeyle cem yılmaz işte tartışmaya gerek yok

  varsa daha iyisini yapan buyursun allahalalaaaa 🙂

 4. türker bloğunu gördüm tebrik ederim volkanca alınmasın ama onu geçmişsin teşekkürler

 5. cem yılmazın reklam kampanyasına seçilmesi bence kötü bir karar. çünkü kısa süre önce cem yılmaz, normal telefona karşı ve cep telefonunu öven telsim reklamlarında oynuyordu.

 6. mastermax'a katılıyorum. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu oluyor biraz..

 7. cem yılmazın reklam kampanyasına seçilmesi bence kötü bir karar. çünkü kısa süre önce cem yılmaz, normal telefona karşı ve cep telefonunu öven telsim reklamlarında oynuyordu.

  sonuçta bu işin adı ticaret hepimiz severek izliyoruz cem yılmazın reklamlarını ne olursa olsun amacına ulaşıyor değil mi?

 8. millet cok acil cvp cem yılmazın son türk telekom reklamındaki beyaz spor arabanın fiyatı? bilen yazsınn ltfen