Blog girdisi yazarken aklınızda bulunsun!

Bu benim blog.wolkanca'da ilk yazım ve açıkçası nasıl başlayacağıma karar veremedim. İlk yazımla patlama yapmalıyım; yorumlanmalı, tartışılmalı dedim. Ama öyle bir konu bulamadım 🙂 Neyse ilk yazıma(başlıkla ilgili olmasa da) blog.wolkanca'ya katılışımdan ve kendimden bahsederek başlayayım. Ben Burak… Mersinin Tarsus ilçesinde yaşayan, 16 yaşında bir lise öğrencisiyim. Grafik tasarım ve css+xhtml tasarımla epeyce haşır-neşirim son … Okumaya devam et “Blog girdisi yazarken aklınızda bulunsun!”

Bloglarda içeriği ön plana çıkartın

Bir blog yazarıysanız eğer aynı zamanda siz blog okurusunuz da. Bende bir çok blog geziyorum, bloglara göz gezdirirken en çok sıkıntı çektiğim durum, içeriği arka plana itebilecek kadar çok olan ıvır zıvır. Bu ıvır zıvırlar, genelde blogların yan menülerinde olan uzayıp giden şeyler olur veya daha farklı bir çok şey. Ben rss den veya bir … Okumaya devam et “Bloglarda içeriği ön plana çıkartın”

Etek altı görüntüleri: bölüm 2

Etek altı görüntüleri (: Ey benim Google da etek altı görüntüsü arayarak bu bloga gelmiş dostum, sen mini etekli hatunların eteğinin altına bakma arzusuyla yanarken, şurada sana muzlupasta'nın geyik kategorisinde yazdığı lunaparkta ki balerinin metal eteğinin paslı altını gösterdiğim için çok üzgünüm. Alın size bir etek altı daha, bu etek altı görüntüsünü Google da etek … Okumaya devam et “Etek altı görüntüleri: bölüm 2”

Ben bir provekatörüm

Evet daha 1 hafta olmadı ama sandığımdan daha çabuk ve hızlı yayıldı bu provokasyonum. Esasında anlayan anlamıştır da ben anlamamak için elinden geleni yapan ve anlaması işine gelmeyenler için yarın biz bilmiyorduk ki dememeleri için amaç, gayem ve olanları kısaca özet geçeyim. İlk önce şöyle bir yazı yazdım, bu yazıda sıralanmış ve İngilizce olarak yazılmış … Okumaya devam et “Ben bir provekatörüm”