WordPress 2.5 ve Wp Super Cache

WordPress 2.5'in kararlı tam sürümü dün yayınlandı. Ondan önceki hafta bu yeni sürümle gelen yeniliklere göz atmıştık. Bildiğiniz gibi bu blogda sunucu problemlerini sürekli yaşıyoruz ve bizim gibi yaşayacak blogculara tecrübe olur düşüncesi ile bunları nasıl aştığımızı, aşabileceğimizi yazmaya çalışıyoruz. Bu makale ve yazılardan bir kaçı şöyle; WordPress bloglarına sunucu yününde minik bir ipucu WordPress … Okumaya devam et “WordPress 2.5 ve Wp Super Cache”

Ankaralı blogcular da toplanıyor

Artık şeytanın bacağı kırılıyor galiba. Türk Blog Yazarları Ankara buluşması gerçekleşiyor. 12 Nisan 2008 tarihinde saat 14:00'da Bahçeli Cafe Bistro 'da buluşuluyor. Facebook adresine girip kayıt olursanız değişiklik durumlarında size daha kolay ulaşılması sağlanacaktır. TBY buluşmasına herkesi bekliyorum ve özellikle de bayan blogcuları davet ediyorum. Bayan blogcular huu. Daha detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Bir gün herkes WordPress'ci olacak: Sesebian.Com

WordPress Türkiye'nin kurucularından olan Eloy olarak bildiğimiz eleman çoğu yerde "bir gün herkes WordPress ci olacak" beyanatı vermiştir. Ben de Sesebian arkadaşıma sanırım 1,5 yıl gibi önce gelcek vaad eden blog yakıştırmasını yapmış ve WordPress paklar seni demiştim, o da bana blogların myneti diye yazmıştı. Sesebian.Com çok seviyeli ve ciddi gerçek bir blogdur. Sesebian.com yazarı … Okumaya devam et “Bir gün herkes WordPress'ci olacak: Sesebian.Com”

Başbakanımı seviyorum nokta kom

İlk gördüğümde lan şaka mı acaba demiştim. Gittim baktım vay taburekoyiim oldum, an itibarıı ile tam 957 sayfa her sayfada 20 mesaj toplamda 957 çarpı 20 19140 adet mesaj var. Hepsini okumak tabiki pek mümkün değil ama içlerinde gerçekten geyik mesajlar var, göz gezdirmenizi tavsiye ederim. basbakanimiseviyorum.com Doğal olarak olumsuz mesajlar yok gibi, genelde yalakalığın … Okumaya devam et “Başbakanımı seviyorum nokta kom”

İzmirli blogcular buluşuyor

Uzun bir uğraş sonucu İzmir de ve komşu iller de yaşayan Blog yazarlarını bir araya getiren bir organizasyon olayına giridim. İlk başlarda çok zor olacak gibi geldi, bu yılgınlığımı hisseden İzmirli Blogger arkadaşlarım kendi Blogların da bu konuya yer verdiler ve son 1 (bir) hafta içinde çığ gibi artan bir taleple karşı karşıya kaldım 🙂 … Okumaya devam et “İzmirli blogcular buluşuyor”