Google AdSense'e özel çizgi dizi Family Guy

New York Times'ın haberine göre Google Adsense reklamlarına özel olarak bir çizgi dizi çekilecek, bu diziler Adsense reklamlarında çıkacak. Yalnızca internette yayınlanacak olan dizinin adı, “Seth MacFarlane’s Cavalcade of Cartoon Comedy” (Seth MacFarlane'in Komik Çizgiler Geçidi) olacak ve diziyi Family Guy çizgi filmini de yapan Seth MacFarlane yapacak.

Sansürlerle sanat

BPA'nın Toe Jam adlı şarkıya çektiği klip görülmeye değer, vücut sansurleri ile şekiller oluşturularak yapılmış klip gerçekten çok eğlenceli. todaysbigthing.com İyi izlemeler.

Blogger'da iki yeni özellik

Güzel bir hafta başı ve herşeyin güzel olduğu mükemmel bir gün içerisinde herkese selamlar, diyerekten konumuza direk girelim. Dün bloguma birşeyler yazayım derker, aklıma Adsense reklamlarının yerlerini değiştirmek gelmişti. O arada Yerleşim bölümünden yeni sayfa öğesi ekle butonuna tıkladığımda Blogger'in yeni bir zamazingosunun olduğunu gördüm. Bunlar nedir diye soracak olursanız, blogroll koymuşlar. Blogroll olayı gayet … Okumaya devam et “Blogger'da iki yeni özellik”

Nur içinde yat Bahri Beyat

Yeni haberini aldım, Bahri Beyat uzun süredir akciğer kanserinden tedavi görüyormuş ve bu gün kaldırıldığı hastanede yaşama veda etmiş. Biz Nejat Uygur'un kasetleri ile büyüdük, kasetleri derken burayı okuyan bizden genç arkadaşlar anlayamayabilir, bu kasetler video kasetler (: Şimdiki DVD ve VCD'nin yerine o zamanlar bu kasetler vardı. Biraz irileri ve minikleri vardı ve ona … Okumaya devam et “Nur içinde yat Bahri Beyat”