Yutubuma ne yaptın?

Yutub… Sabah oldu uyandım, Bilgisayarı açtım. Internete bağlandım, Bir de baktım ne görüm allah allah. Yutubumu kapattın, Yutubuma ne yaptın? Yutubumu ver bana. Hemen içeri gittim, Televizyona baktım. Her zamanki savsata, kim kimi yapmış. Yutubumu ver bana. Yutubumu kapattın, Yutubuma ne yaptın? Yutubumu ver bana. Hemen dışarı çıktım Sokak sokak dolaştım, kimsin sen? Avaz avaz … Okumaya devam et “Yutubuma ne yaptın?”

Bayramınızı kutlarız

Blog.wolkanca.com'da yazan ve çalışan tüm arkadaşlar adına blogumuzu okuyan, takip eden herkesin, blog yazarlarının, blog camiasının bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Geçirdiğimiz mübarek ayı umarım en iyi şekilde değerlendirmiş ve ruhunuz huzur bulmuştur. Bayramda çocukları sevindirin, onlara sadece para ve şeker değil güler yüzünüzü ve şefkatinizi de gösterin. İmkanlarınız elveriyorsa eğer kimsesiz çocukların yuvalarına, yaşlı … Okumaya devam et “Bayramınızı kutlarız”

Hangisi dostun?

Uzun zaman sonra yine ben aranızdayım. İlk yazım "dostluk" üzerineydi. Şimdiki yazımda onu tamamlayan bir yazı olacak. Acaba gerçek dostun kim? Son 3 gündür öyle şeyler oldu ki bunlara ben bile inanamadım sanırım bizim dostluğumuz nazara geldi. İlk yazımda size benim için değerli 2 insandan bahsetmiştim

Okan Bayülgen Disko Kralı programı ile geliyor

Bir yıl aradan sonra 11 Ekim'de "Disko Kralı" isimli programla ekranlara dönecek olan Okan Bayülgen, programın tanıtım çekimlerinde Lost dizisine benzer çekimler yaptı. Disko Kralı isimli program daha önceki Okan Bayülgen programlarından daha büyük bir stüdyoda çekilecekmiş, cumartesi geceleri yayınlanacak program sabaha kadar sürecek ve daha fazla konuk davet edilecek deniyor. Programda Hakkı Devrim, Erol … Okumaya devam et “Okan Bayülgen Disko Kralı programı ile geliyor”