Blogger.com davası ile ilgili Digiturk'den açıklama

Digiturk yetkilileri Blogger engellemesi konusunda ilk açıklamalarını yaptılar. Digiturk Hukuk Müşaviri Süleyman Talas ile yapılan söyleşi 15 Kasım’da IP Magazin dergisinde okunabilir, Marketing Türkiye'de açıklamanın bir kısmı yayımlanmış.

Dişilerde flört hareketleri

Kadınlar. Onları anlama imkanı yok ama aşağıda birazdan okuyacağınız bilgiler yaptıkları hareketler flörtimsel(bu kelimeyi ben uydurdum tdk da yok aramayın) belirtileri ele verebiliyormuş. Kadınlar da erkekler gibi saça dokunma, giysileri düzeltine, bir veya iki ellerini birden kalçalarına koyma, ayak ve vücudun erkeğe çevrilmesi daha uzun mahrem bakışlar ve artan göz teması gibi aynı temel hazırlık … Okumaya devam et “Dişilerde flört hareketleri”

27. İstanbul kitap fuarı 1 Kasım'da kapılarını açıyor

İstanbul kitap fuarı 1 Kasım 2008 Cumartesi günü TÜYAP ve Türkiye yayıncılar birliği tarafından Büyükçekmece TÜYAP fuar ve kongre merkezinde kapılarını kitapseverelere açacak. 1968: 40 Yıl Önce, 40 Yıl Sonra teması ile açılan fuar 9 Kasım tarihine kada açık olacak, fuara 500 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılacak. Paneller, söyleşiler, konser, şiir dinletileri ve çocuklar … Okumaya devam et “27. İstanbul kitap fuarı 1 Kasım'da kapılarını açıyor”

Peçeteden gül nasıl yapılır?

Peçeteden gül yapma olayı her erkeğin bilmesi gereken şeylerdendir diye düşünüyorum zira tecrübelerime göre çok işe yarayan bir şeydir. Mesela sevgilinizle masada oturuyorsunuz ona bir şeyler almanız gerekiyordu belki ama alamadınız yada unuttunuz ki biz erkekler bu tür şeyleri unutmakta çok başarılıyızdır. Bu durumda o masada yüksek ihtimalle peçete vardır, o peçete alınır ver ondan … Okumaya devam et “Peçeteden gül nasıl yapılır?”