Bu yılınızı iyi geçirdiniz mi?

Can Dündar'ın bu şiiri blogda bu yılın son yazısı olsun istedim, umarım önümüzdeki yıl yani yarından sonra, üzerinize çimler yayılmadan siz çimlerin üzerine yayılırsınız. Bu yılınızı iyi geçirdiniz mi? Sağlıklı olduğunuz için hiç sevindiniz mi? Bu yıl hiç gün ışığı ile uyandınız mı? Kaç kez güneşin doğuşunu izlediniz? Bir neden yokken kaç kişiye hediye aldınız? … Okumaya devam et “Bu yılınızı iyi geçirdiniz mi?”

Tekzip

Örnek resimde göründüğü gibi aylar önce bir çok yerde bu tür mesajları yazan bir veya bir kaç kişi vardı, bu kişilerin kimlikleri belli değil, bunun yanında bu insanlara blinçli veya bilinçsiz destek verenlerde oldu, aşağıdaki tekzip bu tür yazıların bulunduğu benim gördüğüm tüm internet sitelerine gönderildi sizinle de paylaşmak istedim.

kadın tacizine karşı eylem taksim

kadın tacizine karşı eylem taksim, originally uploaded by wolkanca. güzel bir kız bunu tutuyordu akşam soğuk istikalal caddesinde, dedim fotoğrafını çekmek istiyorum, önce çekindi, sonra dedim siz sesinizi duyurmak istemiyor musunuz? yüzünü çekmeyeceğim tuttuğun şeyle ilgileniyorum dedim. tamam dedi sonra.