Pilli'den cevap geldi


Geçen bir yazımda Pilli sitelerinde şu hesapları silinen üyelerin paraları nereye gidiyor diye şaka yollu sormuştuk. Hoş ben sormasam cevaplamaya da tenezzül etmeyecekler di bu anlamda Pilli üyeleri borçlular, hediyeleleri posta ile kabul edebilirim (:
Blogum da yazdığım bu yazıdan sonra Pilli blogunda bu konuya istinaden hesabı silinenlerin kazançları kime gidiyor? başlıklı bir yazı yazmış arkadaşlar, ha birde işte e-posta yoluyla en çok sorulan soruymuşta filan ayakları yapmışlar (: Yahu siz e-posta okurmuydunuz diyesi geliyor insanın. Neyse yazı şöyle;

e-posta yoluyla en çok aldığımız sorulardan biri "bir üyenin hesabı silindiğinde (kendi isteğiyle veya editörler tarafından) kazançları kime gidiyor" sorusu.
kısaca açıklamak gerekirse; bir hesap ister tarafımızca, ister kişinin kendisi tarafından silinmiş olsun geçmiş ödenmemiş kazançları ve yayında kalan yazılardan elde edeceği gelecek kazançları yazının bulunduğu sitenin diğer yazarlarına bağışlanıyor.

yolsuz pilli
Bizi bilgilendirdiği için yusu'ya şükran, karikatür için de otopsiraporu’na okşan.

Yazar: Volkan Yılmaz

Digital Marketing & Growth Hacking #SEO #wolkanca #cycling merhaba@volkanyilmaz.com.tr

“Pilli'den cevap geldi” için 9 yorum

 1. sezarın hakkını sezara verdiğin için benden de sana şükran 🙂

 2. hoca ne ara posta yollanmış bunlara sen yolladın di mi çakal! :wow:

  bu arada bana şükran yok mu? şükran yoksa okşan'da mı yok?

 3. hocam bir sualim olacak? pilli energizer pil mi kullanıyor 🙂

 4. benm kişisel yorumum mağdur olanlar düşüsün uye olanlar sanırım 0-7 yaş değil gitsin kendileri araştırsın bu konuları pilli mi şarzlımı bilmem üyeliği iptal edilenler düşünsun yinede bilgilendirdiğin için sağol

 5. pi11iye eleman olarak ben girdim
  yazıyıda ben yazdım 😛

  evet energizer kullanıyoruz…

  😛 😛 : p