Delicious: 2009-01-31

Delicious: 2009-01-30 Medya nedir? Bloglar medya mıdır? Her çeşit bilgiyi bireye ve topluluklara aktaran, eğlendirme, bilgilendirme, ve eğitme gibi 3 temel sorumluluğa sahip görsel, işitsel ve hem görsel, hem işitsel araçların tümüne medya deniyor. Kişiler… Blogculuk sanıldığından zor iş Yahoyt’da yazılan haberde TechCrunch isimli blogun kurucusu ve yazarı Michael Arrington, baskılara ve tepkilere dayanamayarak; "yeter … Okumaya devam et “Delicious: 2009-01-31”

Delicious: 2009-01-30

Medya nedir? Bloglar medya mıdır? Her çeşit bilgiyi bireye ve topluluklara aktaran, eğlendirme, bilgilendirme, ve eğitme gibi 3 temel sorumluluğa sahip görsel, işitsel ve hem görsel, hem işitsel araçların tümüne medya deniyor. Kişiler günlük yaşamlarında sürekli ilet… Sevgilim annem Dün öğlen yemeğinde Kıbrıs’da okuyan ve tatillerini geçirmek için memleketlerine dönerken İstanbul’a uğrayıp benle öğle yemeği … Okumaya devam et “Delicious: 2009-01-30”

Blogculuk sanıldığından zor iş

Yahoyt'da yazılan haberde TechCrunch isimli blogun kurucusu ve yazarı Michael Arrington, baskılara ve tepkilere dayanamayarak; "yeter artık canıma yetti izine ayrılıyorum" demiş. [via] Silahlı olan insanlar tarafından tehdit edilmesi, katıldığı yerlerde itilip kakılması Michael Arrington u canından bezdirmiş.

Medya nedir? Bloglar medya mıdır?

Her çeşit bilgiyi bireye ve topluluklara aktaran, eğlendirme, bilgilendirme, ve eğitme gibi 3 temel sorumluluğa sahip görsel, işitsel ve hem görsel, hem işitsel araçların tümüne medya deniyor. Kişiler günlük yaşamlarında sürekli iletişim kurarlar. Çağdaş dünyadaki yaşam türü, kişileri iletişimin teknik araçlarına daha çok bağımlı kılmaktadır. Çünkü haberleri, düşünceleri, duyguları bildirir. Düşünceleri paylaşma, ya da karşılıklı … Okumaya devam et “Medya nedir? Bloglar medya mıdır?”

Sevgilim annem

Dün öğlen yemeğinde Kıbrıs'da okuyan ve tatillerini geçirmek için memleketlerine dönerken İstanbul'a uğrayıp benle öğle yemeği yiyen Emrah, Sezgin, Hüsnü(technofeed.net) ve Mustafa ile buluşmak için Taksim dolmuşuna bindim. Dolmuşta aklıma annem geldi, galiba ön koltuktaki teyze yüzünden oldu bu. Annem gelince hemen ardından tarhana çorbasının dumanı tüttü burnuma ve telefonu alıp annemi aradım. -Annem ne … Okumaya devam et “Sevgilim annem”