Delicious: 2009-02-28

FastTrack | Wordpress Demonstration Site (etiketler: wordpress theme magazine Premium themes) Yamidoo Magazine – Premium WordPress Theme (etiketler: wordpress theme magazine Premium themes) Blogküme geldi hoşgeldi Türkiye’de bloglarla ilgili yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Ocak ayından itibaren bannerlarını çeşitli bloglar da görmeye başladığımız blogküme bir kaç gün önce yenilenen tasarımıyla tam olarak kullanıma açıldı…. Delicious: 2009-02-27 … Okumaya devam et “Delicious: 2009-02-28”

Blogküme geldi hoşgeldi

Türkiye'de bloglarla ilgili yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Ocak ayından itibaren bannerlarını çeşitli bloglar da görmeye başladığımız blogküme bir kaç gün önce yenilenen tasarımıyla tam olarak kullanıma açıldı. Türkçe kaliteli bloglar arasında desteğe bağlı bir bağ kurma hedefi ile yola koyuldu. Güzel de oldu.

Delicious: 2009-02-27

Davos şiiri geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem dav… Şiir / An salınır gün çıkmazına Üzerimde gözlerine değmiş bir çift söz Saçlarında … Okumaya devam et “Delicious: 2009-02-27”

İbo Show yayından kaldırdıldı (bitti)

İbrahim Tatlıses'in Atv'de Pazar akşamları yayınlanan İbo Show programı yayından kaldırıldı. Ünlü sanatçı Tatlıses Atv yönetimiyle görüşerek büyük acıların yaşandığı bu dönemde programı sürdürmek istemediğini söylemiş. İbo Show'un pazar günü yayınlanan bölümünde canlı yayında konuğu Yıldız Tilbe'yle kavga eden İbrahim Tatlıses'in programı yayından kaldırıldı.

Davos şiiri

geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa