Starbucks, Lost, Heroes, Nike, Puma vs.

Evet ben marka kullanmasını seviyorum, Adidas, Nike, Starbucks seviyorum bunları tüketmeyi seviyorum milyonlarca insan gibi. Evet evet Lost, Heroes gibi dizileri izliyorum, tüketiyorum hep. Ama ben farklıyım. Nedir bu fark?

Facebook Yaşlanırmı?

Tahmini olarak 150 Milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan. Her gün 13 Milyon kişinin profilini düzenlediği. 800 Milyon video resim barındıran. Şu andan itibaren 50.000 i aşkın eklentisi bulunan sosyal ağ devi Facebook büyümekte yavaşlamaya mı başladı? Facebook'un yavaşlaması sıra dışı bir durum değil. Ekleyecek arkadaşı kalmayan, davet edecek kimsesi kalmayan insanların çoğalması ile birlikte Facebook taki … Okumaya devam et “Facebook Yaşlanırmı?”

Delicious: 2009-04-30

Star Trek | Official Movie Site | In Theaters May 2009 | Star Trek Movie geliyorlar. (tags: web cool flash film geek tv movies videos cinema star cine trailer space project personal ping.fm movie startrek scifi trek star-trek sci-fi star.trek star_trek) Delicious: 2009-04-29 X-MEN ORIGINS WOLVERINE ||| MAY 1, 2009 X-Men Origins Wolverine (tags: trailer … Okumaya devam et “Delicious: 2009-04-30”

Star Trek 2009 – Uzay Yolu

Televizyonların ve sinemanın efsane bilimkurgu dizisi, filmi “Uzay Yolu“nun 2009 Mayıs ayında vizyona girecek yeni sinema filmi ile kahramanlarımızın gençlik yıllarına geri döneceğiz. 11. cisi olan bu Star Trek filminin bütçesi tam 150 milyon dolar, filmin müziklerini Michael Giacchino yapmış. Televizyon ve sinema tarihinde bir çığır açan bu filmin günümüz teknolojisi henüz yokken yıllarca önce … Okumaya devam et “Star Trek 2009 – Uzay Yolu”

Mafia: The City of Lost Heaven

2 sene önce başlayıp, hala sıkılmadan oynadığım oyun; Mafia. Oyun 1930-1938 yılları arasında geçiyor. Oyunun ana karakteri olan Tommy Angelo, taksi şoförü iken beklenmedik bir anda Salieri adındaki mafya babasının adamlarını kurtarmasıyla mafya dünyasına adım atıyor.