Delicious: 2009-05-31

Taraftar – Muhabire arkadan müdahale abazan hareketİspanya kupası maçı ve Athletic bilbao Sevilla’yı 3-0 yenmiş. Muhabir stadın önünden canlı yayında atfosmeri anlatıyor ve muhabirin hemen arkasında bulunan Athletic bilbaolu holigan abi muhabir hatunun arkasında çeşi… (tags: wolkanca blogwolkanca blog) Delicious: 2009-05-30 Added support for rooms in Post to FriendFeed — Night Dreaming (by Sudar) Please … Okumaya devam et “Delicious: 2009-05-31”

Taraftar – Muhabire arkadan müdahale

İspanya kupası maçı ve Athletic bilbao Sevilla'yı 3-0 yenmiş. Muhabir stadın önünden canlı yayında atfosmeri anlatıyor ve muhabirin hemen arkasında bulunan Athletic bilbaolu holigan abi muhabir hatunun arkasında çeşitli hareketler yapıyor.

Delicious: 2009-05-30

Added support for rooms in Post to FriendFeed – Night Dreaming (by Sudar) Please note that this Plugin now requires my FriendFeed API Core Plugin to be installed to work. You can download my FriendFeed API Core Plugin from my Plugins page. (tags: friendfeed plugin wordpress feed) Olasılıksız improbable-olasılıksızBu kitap bana çok kızmış belli. Dün … Okumaya devam et “Delicious: 2009-05-30”

Olasılıksız

Bu kitap bana çok kızmış belli. Dün akşam otobüse bindim giderken eve, yine kitap ayracında Can Dündar yazan türbanlı bir kızın elindeydi. Çok kızmış bana çok, sadece arka kapağını ve anlatılanları okuyup, dinlediğim için kin tutmuş bana bes belli. Bu savaşı bitirmek olası. Tamam tamam romanları okuma özürlüsü olan ben aciz bu kul dayanamayacağım artık. … Okumaya devam et “Olasılıksız”

Barış şehri İstanbul (İstanbul'un fethi)

29 Mayıs 1453… Biliyorsunuz ki bugün İstanbul’ un fethinin 556. yıl dönümü. “İstanbul mutlaka fetholunacaktır. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan, onu fetheden asker, ne güzel askerdir.” Hz. Peygamber (S.A.V.) efendimizin fetih hadisi ile başlayan bu destan 29 Mayıs günü fetih ile sonuçlandı.