Hoşgeldin

Bir kaç cümle yazıyorum sana, hoşgeldin demek için. O sıcacık gülüşünle, asla benden başka kimseye ait olamayacak ela gözlerinle, mis kokunla, sevdanla hoşgeldin. Gözlerim yıllardır yollardaydı, seni bekliyordum. Bir görünüp bir kaybolmana bile razıydım. Yalnızlığı bedenime sardım, geceleri sensizliğin koynunda uyudum yıllarca. Sabırla gün saydım, bir sabah senin sesini duyabilmek için. Şimdi geldin, tüm ayrılıklara … Okumaya devam et “Hoşgeldin”

Kalp

Hepimizde olan hepimizin olmazsa olmazı her an hissedebileceğimiz bir organ kalp. Yaşamımız için gerekliğinden bashetmek bile gereksiz, hepimiz önemini biliyoruz nasıl olsa. Ama bu kadarmı, sadece bizi ayakta tutmak içinmi var bu kalp. photo by -sunny-

Hayko nun ilahi açılımı

Rockçı Hayko ilahi açılım yapmış, açılım mevsimindeyiz herkes kafasına göre bir şeyler açılabiliyor hiç garipsemedim. Klip hoş olmuş, TRT için yapılmış çalışma. Ben çok beğendim. Hayko Cepkin internet sitesi şu an saldıray açılımı yapmış durumda o yüzden size bir doz Google araması veriyorum bunula idare edin.

Anahtarlığımı kaybetmişim

Ben dün anahtarlığımı kaybetmişim haberim yok, eve geldim anahtarım kayıp. Ertesi gün anahtarlığımda ki usb stick sayesinde bana ulaşmışlar ve anahtarlığıma yeniden kavuştum. Demek ki anahtarlığınızda bir usb stick olması ve onun içinde de kaybolduğunda şu şu numaralı telefonu arayın gibi bir şeyler yazmak iyi bir şey.