İzledim: Goemon (2009)

Goemon çok iyi bir film, Japon Matrix. Özel efektler, hikaye, dövüşler, kostümler her anlamda iyi bir film. Bazı yönleri ile ise iyiden daha öte muhteşem, özellikle samuray ve shinobilerin sıçarma, uçma ve dövüşleri çok sağlam yapılmış. Ben dvd sini izledim bilemiyorum bana belki izlediğim donanım dolayısıyla çok kaliteli gelmiş olabilir ama görüntüler muhteşemdi.

Bir bardak su

BİR BARDAK SU Kınalar yaksın çatal dilli düşmanlarım Dedikodu kazanlarının altını alevlice yakıp, Çekiştirsinler zevkle yalnızlığımı Evlenmiyorum ey hayat! Fısıltılar almış başını gidiyor, Yaşıtlarım, arkadaşlarım çocuklarını okul yaşına getirmiş, Kuzenlerim, yeğenlerim çoktan evlenip dünya evine girmiş… Ben ise hala yüreğimin engin kıyılarında dolaşıp, Anılarımla anlamlı sohbetlere dalmaktayım…

Nasıl toplu mail gönderilir

Burada "toplu mail(e-posta)dan" kastımız firmalarım müşterilerine veye insanlar toplu olarak arkadaşlarına gönderdiği e-posta dır. Bu e-postalar reklam amaçlı değil yani daha çok bilgilendirme veya bir istek için yapılır, spam değil kısaca. Bunun nasıl yapılacağını bilmeyenler yüzünden maalesef e-posta adreslerimiz spam yapanların eline geçiyor, bu bilgiyi aslında yıllar önce hatta bu blogun ilk yazılarından biri olarak … Okumaya devam et “Nasıl toplu mail gönderilir”

İzledim: Land Of The Lost

Galiba son yıllarda 2012 Maya takviminin sona ermesi ve dünyanın çağ değiştirip sona yaklaştığı teorilerinden, evrim teorisinden yönetmen ve senaristleri çok etkilemiş olacak ki bu tür filmlerle sıkça karşılaşır olduk. Arog tarzı yani genellikle komedi filmleri, nasıl isimlendirmişler görmedim bilmiyorum o yüzden Arog gibi diyorum. Zaman yolculuğu olur, eski uygarlıklar, maymunlar, dinazorlar vs. 2009 ABD … Okumaya devam et “İzledim: Land Of The Lost”