Özledim seni meleğim

Fotoğraf çektirmeyi sevmedim hiç, anılarda kalmaktan, anılarda kalmandan, bakıp bakıp göz yaşı dökmekten, dökmenden korktum. Her an yanında olduğumdan mıdır ne, hayatın bir gün bizi ayrı kalmaya zorlayacağını düşünemedim hiç. Şimdi keşke geçirdiğimiz her anı resmetseydim diyorum kendi kendime. Yüreğim seni her an her saniye yaşatıyor da, gözlerim yüzüne hasret, her gün göz yaşı döküyor.

Lockerz davetiyesi

Öncelikle “Lockerz nedir“den başlayayım. Lockerz, anketler yanıtlayarak hediye alabilmenizi sağlayan bir anket sitesi. Arkadaşlarınızı da üye yapabilirsiniz ayrıca. Davet etme ve anket yanıtlamak 2 puandır. Kaydolduğunuzda bir oyun ekrana çıkar ve düşen puanları toplarsınız. 30 puan kadar buradan toplayarak Lockerz'a başlarsınız. Bundan sonrası anket yanıtlamakla alakalı. Hediyeleriniz, ülkeniz ne olursa olsun hediyenizi sipariş edebiliyorsunuz. Bu arada birçok … Okumaya devam et “Lockerz davetiyesi”

Adrenalin bazen böyle

Adrenalin, böbreküstü bezlerinin iç kısımları tarafından öz bölgede salgılanan bir hormondur. Doğada bu hormonun görevi, organizmayı acil harekete hazırlamaktır. Etkisini, nabzın atışı, kanın iç organlar ve deriden kaslara sevk edilmesi, karaciğerdeki glikojenin glikoza değişmesi ve böylelikle, acil bir enerji kaynağı sağlanması şeklinde gösterir. Heyecan ve korku durumunda adrenalin salgılanması artar. Kan damarlarını genişletir. Acı hissini … Okumaya devam et “Adrenalin bazen böyle”

Hoşgeldin 2010

Başbakan Tayyip Erdoğan bu yıl da kültürümüze yeni deyişler, yeni değerler kattı sağ olsun, 2009 yılı bu açıdan olduğu kadar zamlar ve ölen masum insanlar açısından da zengin bir yıl oldu. Münevver Karabulut cinayeti, cinayete kurban giden Münevver'in babasının tama anlamı ile medya gerillası olarak savaşması sonucunda sonuçlanana kadar gündemde kaldı, bakın katil yakalandıktan sonra … Okumaya devam et “Hoşgeldin 2010”