Sevdiğiniz ama yayında olmayan diziler


Ayşe bizi fena yerimizden mimlemiş, mim dedik adı kaldı öyle isimden de şikayetçi.

deli yürek - Sevdiğiniz ama yayında olmayan diziler

Fena yerimizden dedim ben kendi adıma çünkü dizi kültürüm yok denecek kadar az, hayatımda hiçbir diziyi öyle dizi gibi izlediğimi hatırlamıyorum, çizgi filmleri saymazsak.

Redkit, Heman, Voltron ve şirinler çok sevdiğim ama yayında olmayan çizgi filmler. Yayında olmayan derken günümüzde sanırım öyle bir şey yok, her şey yayında internet sayesinde, öyle değil mi?

Dur, dur biraz zorlarsam belki çıkar. Yok vallaha zor, çıkması zor. Ha tamam zorla izlediğim diziyi bari yazayım. Askerdeyken biz şey vardı, bu kurtların vadiye inmesinden evvel Deli Yürek diye bir dizi vardı aman yarabbi, Kenan İmirzalıoğlu, bu diziyi mecburen izliyorduk. Askerliğin en zor yanı zaten bu tür şeyler, alternatifsizlik, birinin elinde kumanda nereyi açarsa 100 kişi aynı şeyi seyrediyor. Yani başka yapacak bir şey yoktu. Bu hiç izlemediğim dizi filmlerden en nefret ettirildiğim olsun artık mimin içine etmiş gibi oldum ama yapacak bir şey yok.

Kendimi çok kötü hissettim şimdi.

Siz yardım edin yazın bari yorum kısmına.

Yazar: Volkan Yılmaz

Digital Marketing & Growth Hacking #SEO #wolkanca #cycling merhaba@volkanyilmaz.com.tr

“Sevdiğiniz ama yayında olmayan diziler” için 6 yorum

  1. deli yürek, pusat bu iki diziye hastaydım ama çok erken bittiler. özelliklede pusat.

  2. menekse ile halil cok erken ve kendine yakısmayan bi finalle bitirildi

  3. tüm magazin haberleri, kim, kiminle, nerede, nasıl, ne yapmış merak ediyorsanız… en yeni dedikodular, en kaliteli, gerçek magazin haberleri ve yeni fısıltıları
    ilk siz duymak istiyorsanız sizin için doğru adres

    kenan imirzalioğlu – http://kucukfisiltilarim.blogspot.com