X-Men Origins: Wolverine

X-men Origins: Wolverine, Origins serisinin ilk filmi. Wolverine'in hayatının gizli kalan ilk kısımları 1 Mayıs’ta ortaya çıkıyor.

wp_wolverine_1680

X-Men üyelerinin tartışmasız en sevilen karakterlerinden biri olan Wolverine in öyküsü X-Men Origins: Wolverine adını taşıyan ayrı bir film olarak 1 Mayıs 2009′da beyaz perdeyle buluşacak.

Kısa öykü: Wolverine mutant hayatı yaşamaktadır, kız arkadaşının ölümü yüzünden Victor Greed'ten (daha sonra Sabertooth olacak olan) intikamını almak istemektedir, ve bunun sonucunda Weapon X programina katilir.

Wolverine karakterini daha önceki 3 X-Men yapımında olduğu gibi yine Hugh Jackman canlandıracak. Filmin en büyük artılarından biri, daha önceki X-Men yapımlarında yer verilmeyen fakat azımsanmayacak bir hayran kitlesine sahip olan Gambit karakterinin bu filmde yer alması. Filmde yer alacağı kesinleşen diğer karakterlerden bazıları: Sabretooth, Deadpool, Silver Fox, Agent Zero, Weapon XI ve Beak.

Fragman;

X-Men Origins: Wolverine Trailer 2

fragman tam ekran izlenebilir.
[flv:http://wolkanca.com.tr/eski/wp-content/uploads/i/v/xmenoriginswolverine.flv 500 350]

Film hakkında bağlantılar, internet siteleri;
x-menorigins.com
marvel.com/movies/X-Men
apple.com/trailers/fox/wolverine/hd/

#SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“X-Men Origins: Wolverine” için 5 yorum

  1. işçiler gider cuma günü izlerler filmi güzel bir filme benziyor

  2. bu film'e gitmeyi çok istiyorum, buralara ne zaman gelir bilinmez.

  3. bu filmin korsanını alan arkadaşlarım vardı, görsel efekt eklenmemiş halini almışlar 🙂 yorum aynen şuydu; "abi hollywood dedik, bağrımıza bastık cüneyt artık filmleri bile daha iyi, adam uçuyo ip gözüküyor"