Japonların geliştirdiği yeni trafik sinyalleri

Japonları biliyoruz anlatmaya gerek yok çok çalışkan ve zeki insanlar, son yüzyılda dünya medeniyetine kazandırdıkları teknolojik gelişmeler gözardı edilemeyecek kadar çok. Keşke ülkemiz ve bizler de yaşadığımız yüzyılda dünya medeniyetine iyi şeyler bırakabilsek. Japonlar yeni trafik sinyalleri geliştirmişler, bu trafik sinyalleri kırmızı ışıkta durmayan araçların kullanıcılarına vijdan azabı çektirecek gibi gözüküyor çünkü sinyaller yolun ortasına … Okumaya devam et “Japonların geliştirdiği yeni trafik sinyalleri”

Eyvah Eyvah filmindeki şarkı Tatlı Tatlı

Film bugün vizyona girdi, Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı ilk filmi. Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın müzisyen iki karakteri canlandırdığı filmin kamera arkası çekimleri de çok eğlenceli ve izlenesi olmuş. Tatlı Tatlı ismini verdikleri bu şarkı da çok hoş eğlenceli olmuş arşivimize ekleyelim.

Farklı bir hediye için %20 indiriminiz var

Hediye almak da ciddi bir iş, bir sürü nedenle hediye alıyoruz ve ben çevremden de gözlemlediğim kadarıyla hediye müessesini çok da iyi kullanan bir toplum değiliz. Örnek vereyim geçen yeğenime doğum günü hediyesi oyuncak araba aldım çok güzel bir arabaydı, bir baktım aldığım hediyenin neredeyse aynısını 4 kişi daha almış yeğene. Yani kısırız usta bu … Okumaya devam et “Farklı bir hediye için %20 indiriminiz var”

Emo top 10

Emoları artık bilmeyen yok, daha çok giyim, saç kesimi ve tipleri ile kendilerini belli eden bu gençler emo adı ile biliniyorlar. Bana eğlenceli geliyor böyle şeyler sadece emolar değil farklı birkaç daha tip var tek üzüntüm bu gurupların dışında olup eğlenceyi kaçırmak. Aşağıdaki arkadaşlar emoların farklı 10 tipi, normal bir dünya insanına göre çok abarttıkları … Okumaya devam et “Emo top 10”