Kuklayım ben kuklayım

Yaşar Kurt ile tanışmam 15 yıl olmuştur, askerlikten önce filan dı manyak derece rock dinlerdim o sıra arabesk takılanlar nasılsa ben de rock da aynısını yapıyordum, ilk gençlik dönemleri işte. Hacı bu adam eşsiz biri, bir 30 yıl daha geçse yine dinlenir aha buraya yazıyorum.

Kazıklanmak güzeldir

Neden cep telefonu operatörleri TL den kontöre geçiyorlar? Sanmayın ki amaç sizin ne kadar harcadğınızı net olarak görmeniz. 100 kontörün 10TL olduğu dönemleri hatırlıyorum. O haliyle bile bize pahalı gelen kontör almak şimdilerde 22TL olmuş durumda. 150 kontöre nerdeyse ikinci el orta halli bir telefon alırsınız. Üstelik kontörlerin ne 3G dünyasında, ne mesajlaşmada, ne de … Okumaya devam et “Kazıklanmak güzeldir”

Google Talk ile dosya transferi yapılabilecek

Google mesajlaşma servisi olan Gtalk a dosya transferi yapabilme özelliğini ekledi, bu özellik şimdilik iGoogle ve Orkut da geçerli olacak. Daha önce sesli, görüntülü ve konferans özellikleri eklenmişti. Dosya transferi özelliğinin ileri ki zamanlarda Google anlık mesajlaşma servisi Gtalk kullanan tüm uygulamalarda geçerli olacak. [kaynak]

Oyun Ekolay, Oyuncu.com oluyor

Türkiye de ki en büyük oyun sitelerinden biri olan Oyun Ekolay sitesi Oyuncu.com adını alıyor ve aynı zamanda bu değişiklikle birlikte dünyanın önde gelen online oyun firmalarından biri olan GamersFirst ile işbirliği gerçekleşiyor. Önümüzdeki salı 6 Nisan günü Hyatt Regency Oteli'nde basın toplantısı düzenlenlenecek, toplantı başta Doğan Online ve GamersFirst CEO'ları Babür Çelebi ve Joshua … Okumaya devam et “Oyun Ekolay, Oyuncu.com oluyor”

Ben varım

Son 1 aydır farklı bir hayat akışım var, daha hırslı, istekli ve yaptığım her şey de ben varım diye haykırıyorum. 5 kilo vereceğim dedim bugün tam 8 kilo vermişim ve 2 ay sonra da karın kası yapmış olacağım. Şu iş şurada şu kadar kazanacak dedim, bugün dediğimin 4 katı kazanç elde ettim. Son 1 aydır … Okumaya devam et “Ben varım”