Sitenize Vuvuzela ekleyin

Güney Afrika'da düzenlenen Fifa Dünya kupası maçlarında kafa ütüleyen sesi çıkaran aleti yani (meşhur oldu)Vuvuzela'yı web sitenize eklemek için aşağıdaki kodları sitenizin herhangi bir yerine yazın. Sonuç bu sitenin şu an ana sayfasındaki gibi olacak.

Google Servislerine ve Youtube a Girilmesi için Yeni DNS Adresleri

Haziran başından itibaren Google'a ait bazı servislere erişim yasağı geldi. Aslında doğrudan Google için alınmayan bu karar, Google'ın sahibi Youtube'a erişimin engellemesini için alınmış. Çeşitli kaynaklardan gelen açıklamalara göre laf kalabalığı yapmadan anlatacak olursak; Google, Youtube'dan daha iyi verim alabilmek için bir çalışma başlatıyor ve Google servislerinininde (Google Translate, Google Video, Google Docs vs..) barındığı … Okumaya devam et “Google Servislerine ve Youtube a Girilmesi için Yeni DNS Adresleri”

Regaib Geceniz mübarek olsun

Aziz ve sıddık kardeşlerim ve fedakar ve sadık arkadaşlarım! Evvela: Sizin, bu mübarek şuhur-u selase ve içindeki kıymetdar leyali-i mübarekeleri tebrik ediyoruz. Cenab-ı Hak, herbir geceyi sizin hakkınızda birer Leyle-i Regaib ve Leyle-i Kadir kıymetinde size sevab versin, amin. Kastamonu Lahikası, 84

Blogu WordPress e geri taşıdım

Arkadaşlar bir sürü e-posta geldi blogla ilgili bu yüzden hemen kısa kesip açıklama yazacağım. Bu günlerde çok yoğunum tatlı bir yoğunluk bu inşallah, tatildi oydu buydu zaten canım da sıkkın bu işlere keyfi kalmadı s2p bıraktılar, o yüzden kusura bakmayın çok ilgilenemiyorum bu işlerle dolayısıyla aksaklık olunca hemen müdahale edemiyorum. Ve uzun süre neyse o … Okumaya devam et “Blogu WordPress e geri taşıdım”