Toshiba Android ile iPad yapacak

Apple'ın iPad'ı piyasaya sürmesi ile birlikte tablet pc yani tamamen ekrandan oluşan dokunmatik bilgisayar furyası başladı. Bu bilgisayarlar kullanıcıların çok değişik ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra aslında daha çok elektronik kitaplar okumak için kullanılması düşünülmüş. Android'in dokunmatik kullanışını HTC ile ben çok beğenmiştim, iPhone kadar iyi. Japon Toshiba'nın Android ile çıkaracağı aletten umutluyum, en azından Windows … Okumaya devam et “Toshiba Android ile iPad yapacak”

Her gün yeni bir apaçi

Bu isim de bir Facebook grubu varmış, bizim Stafy isimli zenci sayesinde gördüm grubu bir girdim çıkamadım. Orada ki apaçilerden bir tanesinin koreografisi, müzüğü ve yönetimi kendine ait olan çalışmasını aşağıda görmekteyiz. dans ederken monitörü kıran stayla izleyemeyrük.

Doğranmış taze meyve: Bibardakmeyve.com

Özellikle yazılım sektöründe olan arkadaşlar ve diğer ofsi çalışanları, mesai yaparken kahve içeriz, atıştırırız vs. ama çoğumuz meyve yemeyiz. Bu büyük bir eksiklik, bu eksikliği gidermek için online doğranmış meyve siparişi yapabileceğimiz bir internet sitesi açılmış. http://www.bibardakmeyve.com/ Aşağıdaki de basın bülteni.