Youtube sansürü kaldırıldı

Yaklaşık 2.5 yıldır kapalı olan Youtube video paylaşım sitesi ile ilgili TİB’den gelen bilirkişi raporuna göre kararı yeniden değerlendiren Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, siteye erişim yasağını kaldırdı. 5 Mayıs 2008 de Türkiye'de erişime kapatılan Youtube bugün mahkeme kararı ile tekrar açılmış. İnşallah Youtube üzerine düşeni yapar da bir daha kapanmaz hevesimiz kursağımızda kalmaz. Acayip … Okumaya devam et “Youtube sansürü kaldırıldı”

Bu gece saatler geri alınacak

Bu gece saat 4:00 da saatler bir saat geri alınarak Türkiye de kış saati uygulamasına geçilecek. İnternet bağlantılı bilgisayarlarınız varsa ve internet saati uygulamasını devre dışı bırakmadıysanız bilgisayarlar bu uygulamayı otomatik olarak yapıyor. Bilgisayar derken internete bağlı tüm akıllı aletleri buna dahil edebiliriz. Duvarda ki saati ve kolunuzdaki ni düzeltmek yetiyor eğer gerçekten saat niyetine … Okumaya devam et “Bu gece saatler geri alınacak”

Sigarayı bırakmanın en etkili yöntemi Tütüne Son Seti

Sigaranın zararları saymakla bitmez, bırakmayı deneyenlerin ben de dahil tamamı bırakma denemelerinde hüsrana uğramışızdır, sigaradan kurtulmak için bitkisel bir ürün olan Tütüne Son Setinden faydalanabilirsiniz. Tütüne Son sigara bırakma tableti sadece 8 günde sigarayı bırakabilirsiniz. İçindekiler Karanfil ( Nelke ) Tarçın ( Zimte ) Sarı Kantoron ( Enzian ) Melisa ( Melisse ) Meyan Kökü … Okumaya devam et “Sigarayı bırakmanın en etkili yöntemi Tütüne Son Seti”

Facebook'un ömrü?

Geçen ofiste de muhabbeti geçti, ben dedim Facebook'un Türkiye de sansürlenmesine kılıf/neden bu online film izleme siteleri olacaktır bak görün, çünkü şu an tüm online film izleme siteleri Facebook sunucularından yayın yapmakta. Bazı arkadaşlar bu dediğime farklı nedenlerle inanamadı, yok ya olur mu dedi, kapatamazlar vs. dedi.

Çocuğunuzun eğitimini önemsiyor musunuz?

Çocuğunuzun geleceğini önemsiyorsanız eğer bu sizi ilgilendiriyor. Çocuğunuzun Geleceği İçin İlk Adımı Atın! AEGON Emeklilik ve Hayat; çocuğunuzun geleceğini şimdiden garanti altına almanızı sağlayan Eğitim İçin Hayat Sigortası ürününü tanıtmak için yeni bir kampanyaya imza attı.