Lezzeti Penguen ile çekin kazanın

Penguen Gıda'nın yeni açmış olduğu http://www.lezzeticekenbilir.com/ sitesinde bomba ödüller var, ödülleri kazanmak için yapmanız gereken herhangi bir Penguen Gıda ürünü ile fotoğraf çekmek, fotoğraflardan en çok oyu toplayan 1. kişi Sony Bravia LCD TV, 2. kişi iPhone 3GS ve 3. kişi Sony Playstation 3; ayrıca yarışmaya katılan her 25. kişi de Penguen Hediye Paketi kazanıyor. … Okumaya devam et “Lezzeti Penguen ile çekin kazanın”

Süper Helal

Süper Helal da İstanbul’dan Amsterdam'a bir döner kebap hikayesi. Adam İstanbul’dan döner kebap şovu için malzemelerini alır ve Amsterdam'a gider, orada malzemeleri ile dönercilere teklifte bulunur kabul edenler etmeyeneler olur, kabul eden dönercilerle özel bir şov yapar. İzlemek için: http://www.superhelal.com/

Facebook hesabı indirmece

Facebook hesabınızı indirmek için http://www.facebook.com/download veya https://register.facebook.com/download/ adreslerine gidip gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Önce sizden parolanızı tekrar istiyor daha sonra 4 arkadaşınızın fotoğraflarını gösterip onun ismini bilmenizi istiyor ardından download butonu çıkıyor ve tıkladıktan sonra birkaç saat içerisinde e-posta adresinize indirme bağlantısı gönderiliyor. Facebook hesabını indirince hayret edebilirsiniz. Ben ettim, 1gb download hesabım olduğu için … Okumaya devam et “Facebook hesabı indirmece”

Tek rakibi Lady Gaga

Ünlü Time dergisinin yılın adamı anketinde 25 aday var, bu adaylardan biri de Türkiye Başbakanı Tayyip Erdoğan. Liste de halk oylamasında 70bin oy verilmiş ve Başbakan açık ara lider, en yakın ve büyük rakibi pop şarkıcısı Lady Gaga. Time dergisinin kapağında çıkacak olan “2010 yılın adamı” verilen oylar ile çıkmıyor ama seçici kurulun dikkatini çekecek … Okumaya devam et “Tek rakibi Lady Gaga”