Giysi bedenleri

Bedenler, XL, L, M, S diye filan yazan etiketler şurada açıklaması var tr.wikipedia.org/wiki/Giyim_bedenleri. Geçen Okan; “abi bu giyisi bedenleri durmadan büyüyor, eskiden M giyerdim şişmanladım aradan 10 yıl geçti hala M giyiyorum”, dedi. Ya acaba Okan bu bedenlerin bölgelere göre, ülkeye, kıtaya göre değiştiğini de biliyormuydu kafama takıldı az önce çıkmadan yazayım dedim.

Kısa kesin Aydın havası olsun

Fatmagülün suçu ne derken biz aslında asıl bizim suçumuz neydi ve o ışıkçının bilmem nenin suçu neydi kimse sormadı. Yerli yersiz uzun. Bizim suçumuz ne bu diziler 3 sat sürüyor reklamlar dahil ve 3 saat içinde tüm bağlantımız kayboluyor hayatla pilavı yakıyoruz. Bu grev yapan abilerin suçu ne bu kadar uzun dizi olacak çok reklam … Okumaya devam et “Kısa kesin Aydın havası olsun”

Yılbaşında napıyorsun?

Yılbaşında napıyorsun diye bir soru ile karşılaşıyorsanız bu soru öyle boş bir soru değildir, zarftır. Ama neyin zarfıdır işte orasını iyice incik cincik etmek lazım ki sonradan pişman olmayalım. Soruyu soran karşı cinsten biriyse şayet hemen ertesi gün kendinize veya ona kırmızı iç çamaşırı alın zira ben boşum hadi seks yaparak girelim yılbaşına demek istedi … Okumaya devam et “Yılbaşında napıyorsun?”