26 Nisan Dünya göğüs depremi günü

İran da bir din adamı şöyle demiş: “kadınlar açık saçık giyindiği için deprem oluyor“. Bunun üzerine Jennifer McCreight bir garip ablamız ki kendisi ABD li ve aktivist miş “boobquake” ismini verdiği bir etkinlik başlatmış, 26 Nisan Dünya göğüs depremi günü.

26 Nisan Dünya göğüs depremi günü

Facebook etkinliğinde binlerce kadın var, ve amaçları İran da ki din adamını mort etmek, hepsi göğüslerinin göründüğü fotoğrafları etkinlik sayfasına yüklüyor ve “hani baba deprem filan olmadı” diyorlar. Grubun sloganı: Herkes göğüs çatalını gösterip bol bol frikik verecek ki depremin kaynağının bu olmadığı anlaşılsın.

[flv:http://wolkanca.com.tr/eski/wp-content/uploads/i/v/boobquakeirandeprem.flv 560 450] boobquake – dünya göğüs depremi günü | video kaynak

Göğüs çatallarını görebileceğiniz Facebook sayfası: facebook.com/event.php?eid=116336578385346
Twitter şeyleri: #boobquake

Benim göğüsler kıllı olmasa çekip gönderirdim, sağlık olsun.

#SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“26 Nisan Dünya göğüs depremi günü” için 2 yorum

  1. ne var ne yok diye bir face sayfasına baktım (masumane) ama henüz bişey yok.etkinlikten sonra bi kontrol edeyim. yalnız erkeklerde katılmış ilginç (:

  2. ha tam fotoğrafların bağlantısı burada merak edenler için fakat sadece etkinlik sayfasında değil twitter, youtube vs. her yerde video fotoğraf paylaşılıyor.

    videolar çok komik 😀