Erbakan hayatını kaybetti

Sol ayak damarlarındaki iltihaplanma nedeniyle uzun zamandan beri özel Güven Hastanesinde tedavi gören Milli Görüş lideri 54. Hükümet Başbakanı ve Saadet Partisi Genel Başkanı, Türkiye'nin yakın tarihine damga vuran önemli insanlardan biri olan Necmettin Erbakan bugün yaşamını yitirdi. Kendisinin öğrencileri şu anda Türkiyeyi yöneten insanlar(Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Başbakan Recep … Okumaya devam et “Erbakan hayatını kaybetti”

Windows 7 Service Pack 1 çıktı

Microsoft Windows 7 SP1’i yayınladı. Windows 7 SP1 Türkçe güncellemesi dün Windows Update de göründü indirmek isteyenler Windows Download Center dan da indirebilirler, içerisinde güvenlik ve Windows'un stabil, daha hızlı çalışmasına yönelik geliştirmeler, bazı donanımlara yönelik iyileştirmeler bulunuyor.

15 yılın sonunda 15 şarkı Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç şimdiye kadar yaptığı parçalardan oluşacak özel koleksiyon akustik bir albümünü çıkarıyor, albümde 5 şarkıyı Facebook da yaptığı bir anket ile seçti http://polldaddy.com/poll/4287615/.

Sinema.Com WordPress kolay embed eklentisi

Sinema.Com ID Embed ismini verdiğim bu eklenti, Sinema.com da herhangi bir film, dizi fragmanını WordPress blogunuza kolayca embed edebilmek için çalışan basit bir eklenti. Eklentiyi kurduğunuzda WordPress yazı yazma ekranında sinema.com iconunu göreceksiniz, o ikona tıkladığınızda açılan pencereye fragmanın id(MediaID=97603) numarasını giriyorsunuz ve bu kadar.

Artık blogculara sinema bedava

Daha önce bir kampanya yapmıştık ve blogcu arkdaşlara sinema biletleri vermiştik [via] Soruyordunuz yeniden olacak mı diye evet olacak bu sefer daha fazlası olacak, yapacağımız kampanyaya katılan bütün blogger arkadaşlara vizyondaki filmleri ücretsiz izleyeceği izleme kuponları hediye edeceğiz. Listemde çok blog var, sizin blogunuz da vardır muhtemelen ama yine de adresinizi bana göndermek isterseniz buraya: … Okumaya devam et “Artık blogculara sinema bedava”