Steve Jobs'un arabalarında neden plaka yoktu?

Efsanevi teknoloji insanı, Apple'ın yaratıcısı Steve Jobs'un kullandığı çoğunlukla Mercedes olan arabalarda plaka bulunmazdı. Jobs’un, California’daki Silicon Vadisi’nde plakasız otomobillerle görülmesi her zaman merak konusuydu. Onunla geçmişte çalışan ve “Entrust” firmasının teknoloji direktörü olan Jon Callas bu konuya açıklık getirdi.

Mynet'te işe başladım

Blogların Mynet’iydik(Serkan Pektaş) şimdi Mynet de çalışıyorum. Geçen haftadan itibaren Mynet de SEO uzman yardımcısı olarak işe başladım, benim için ulaşımın önemi büyüktü çünkü çok ters bir yerde oturuyorum ama çok şükür ki servisler tam istediğim yerlerden geçiyor 30 dakik iş ev arası daha ne istiyorsun, 20 dakika da yürüme yolum var bu da kilo … Okumaya devam et “Mynet'te işe başladım”

Dijital oyunlar milli takımı oluşturulacak

Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu Başkanı Mevlüt Dinç, en popüler oyunlarda büyük turnuvalar düzenleyerek e-spor oyunlarının milli takımları oluşturulağını açıkladı.

iOS 5 Jailbreak

iOS 5 jailbreak yaptım, sorunsuz kullanılabiliyor. Şu an tethered olan yöntem redsnow 0.9.9b4 ile yapılıyor, yapmanız gereken chiazı jailbreak yaptıktan sonra yeniden DFU moduna geçirip Just boot seçeneği ile yeniden jailbreak yapmak. Cihazı kapatıp açarsanız yine Just boot seçeneğini kullanmanız gerekir. Önümüzdeki günlerde untethered versiyonu çıkacak o zamana kadar benim gibi jailbreaksız yaayamayanlar için ilaçtır.