Dropbox ile 2gb bedava online disk alanı ister misiniz?

Artık insanlar yerel bilgisayarlarından çok uzaktaki bilgisayarlara daha çok güveniyor, ayrıca bunun dünyanın neresinden olursa olsun dosyalarına ulaşabilmesi anlamına geldiğini de biliyorlar. Yerel bilgisayarınızın başına her şey gelebilir ve dosyalarınızı kaybedebilirsiniz fakat uzak bilgisayarınız hele ki bir bulut ağında ise neredeyse 0 risk vardır, tek risk hesabınızın şifresini unutmanız veya kaybetmeniz olabilir ki bu risk … Okumaya devam et “Dropbox ile 2gb bedava online disk alanı ister misiniz?”

iDöner iPhone için Döner Maker uygulaması

Her şeyin bir iPhone uygulaması var neden Döner’in olmasın? Adamın biri iDöner uygulaması yapmış, hoş ve boş bir uygulama fakat bu Fastfood bizim fastfoodumuzdur. Uygulamayı yüklemek için: http://itunes.apple.com/de/app/doner-maker/id412424387?mt=8 http://wolkanca.com.tr/eski/wp-content/uploads/2012/01/oradabirkoyvaruazkta.mp3

TEDxReset de NAH var!

Evet evet TEDxReset‘de bu yıl NAH var, Nah nedir?. Social designer Tunç Topçuoğlu, ben ve bir grup kafası güzel sanat sepet işleri ile uğraşan arkadaşın başlattığı NAH işini büyütüyoruz. Önce kendimize bir plaza seçeceğiz, daha sonra buraya sadece kadın çalışanlarla dolduracağız, şampanya, şömine vs… Dur bi dakika, lan bu başka yazıydı. Buraya kadar yazılanları unutun … Okumaya devam et “TEDxReset de NAH var!”

Muhteşem Yüzyıl’dan muhteşem satış / Osmanlı dizileri

Konusu Osmanlı tarihinin Kanuni Sultan Süleyman dönemiyle ilgili olan Muhteşem Yüzyıl dizisi yurt dışında rekor satışlar yapıyor. Rusya'dan sonra diğer ülkelere de açıldı. TRT de yeni başlayacak Türkan Şoray'ın da rol aldığı olan Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam isimli Televizyon dizisi de ihraç edilecek Osmanlı dizileri arasındaymış.