3 boyutlu Fatih Altaylı

3 boyutlu Fatih AltayliFatih Altaylı'nın Murat Bardakçı ile Pazar geceleri yaptığı program Tek Tek Özel bu akşam 3 boyutlu gösterilecekmiş. Dün gece Tarihin Arka Odası programında Murat Bardakçı söyledi oradan duydum ilk, gazete ile gözlük filan vereceklermiş.

Şaka sanmıştım ama bugün Habertürk de yazmışlar gerçekten program 3 boyutlu olacakmış. Herhalde programın bu bölümünde konu parapsikoloji olunca Altaylı -ilginç bir şey yapalım Bardakçı olmuyor böyle demiş, Bardakçı da -3 boyutlu yapalım kardeşim demiştir 🙂
Şaka bir yana Mısır, piramitler, Şamanizm, Nostradamus filan çok acayip bir program olacağı kesin. Progam bu gece 22:00 de.

#SEO, Digital Marketing, Growth Hacking #wolkanca volkan@volkanyilmaz.com.tr

“3 boyutlu Fatih Altaylı” için 3 yorum

  1. hmm programa farklı bir boyut katacaklar desene.izleyelim o zaman 😀

  2. ben de almıştım bir habertürk. baktım ki 3d gözlükte varmış. programı izleyemedim ama gözlüğü denedim. internetteki bir çok 3 boyutlu imajlara bakarken hayranlık içinde kaldığımı söyleyebilirim. nvidia ekran kartınıda güncelledim o akşam birde baktım driver yanında birde 3d ile ilgili bir ek paket daha inmiş. onuda kurdum. bu 3d olayı benim hoşuma gitmeye başladı.