Farklı bir bitiş, yeni bir başlangıç, yarım kalmış hayaller

Farklı bir bitiş. Yeni bir başlangıç. Yarım kalmış hayaller. Eylemleri olmayan cümleler.Saçma sapan başlangıçlar. Ya da birine seni seviyorum deme isteği. Oysa seni seviyorumla bitmiyormuş aşk. Aşk bağlılıkmış. Aşk tutkuymuş. Aşk gerçekten senmişsin. Aşk bana sende çok yakıştı demiştim. Sen Gittin. Aslında ben gönderdim. Git dedim. –me yi ekleyemedim. Git(-me)meliydin belki.

Ayrılık acısı çekenlere birkaç tavsiye

Hayatınızın aşkını bulduğunuzu sanmıştınız ama bitti, doğal olarak kendinizi bok gibi hissedeceksiniz. Ama durun hemen umutsuzluğa kapılmak yok diyor guncel.net'in haberi.

Şiir / Islak bir gece ıslığı

Koyu bir sabah bulanırken ayaklarına Siyah göz çukurlarına apansız dolar Üstsüz bir çarmıh demini verirken saçlarına Kuşlar üzerinden kan kırmızı uçar Küllenir yılları adının önüne koyuşum Islak bir gece ıslığında Üç yıl köpürür dudaklarının yokvereni Vicdan kaderi yokladığında Bir sevda tıkırtısı aç bırakırken alımlı yılları Ceketimin yan cebinden Bir ayrılığa siyahlanırım Topladığım Üç darağacı sökümü … Okumaya devam et “Şiir / Islak bir gece ıslığı”

Bir aşk hikayesi

Lise okuyan herkes muhakkak evlilik hayalleri kurmuştur, benimki de öyle bişeydi işte geçip gitmişti ama geçenlerde aklıma geldi baktım bloga yazacak bişey de yok, ben de oturup beynimin en arka raflarında bulunan çekmeceleri kurcalayıp bu yazıyı yazmıştım. Umarım beğenirsiniz. Önce arkadaşı ile tanışmıştım, üstü şişhane altı şehane tipi kızlardandı hafif, en azından o kendini öyle … Okumaya devam et “Bir aşk hikayesi”

Vedasız ayrılıklar

Ayrılığın yakışı da alevi de farklıdır… Dudaklardaki buruk gülüşü de… Keşke… Keşke olmasaydı yaşanmasaydı gidişler olmasaydı vedasız ayrılıklar…' Berrak bir su düşünün, akışında kendine kapılanlar olsa da ona bulaşmıyor. O, hiç değişmeden yolunda akıp gidiyor.