!f İstanbul 2012

Dün akşam if istanbul basın toplantısında bulundum ayrıca bu sayede çoktandır gitmediğim bir iki mekana da gitmiş oldum, İstanbul çok hızlı değişen bir şehir 2 ay bir yere gitmeyin ve sonra gitmeye kalksanız kaybolabilirsiniz bile. Çok güzel filmler var, filmlerden görüntüler ile çalan müzik çok güzeldi, ses kaydını aldım yaniğ o derece. Müzik gösterim için … Okumaya devam et “!f İstanbul 2012”

Süper 8

Steven Spielberg'in son filmi Süper Sekiz(Süper 8), fragmanı filmden karelerle bir fikir verse de ile esrarengiz bir hava esitiroyor. Filmde kaybolan insanlar, kaçan köpekler, bir tren kazası, kazada biryerlere nakli gerçekleşen garip birşey, film boyunca onu bulmaya çalışacağız. Resim HD Masaüstü resmidir üzerine tıklayıp indirebilirsiniz.

Türkan Saylan beyaz perdede

Merhaba. Size bu satırları Recep İvedik filminin gişe rekoru kırdığı bir coğrafyadan, Maskeli Beşler ve Kutsal Damacana biletlerinin ön satışla tükendiği bir seyirci kitlesinden sıyrılarak yazıyorum. Kısa bir iki soru soracağım; Türk Sinema tarihinde onlarca oyuncunun figüranlığa bile gönüllü olduğu, hiçbir ücret talep etmeden oynadığı, butçesine rağmen tüm geliri bir vakfa bağışlanan film biliyor musunuz? … Okumaya devam et “Türkan Saylan beyaz perdede”

Bu yazıya yorum yazan herkese Sinema.Com dan sinema bileti hediye

Bu yazıya aşağıdaki yorum formundan veya Facebook yorum formundan yorum yazan herkese 1 adet sinema bileti veriyorum, Sinema.Com un hediyesi olan bu biletleri https://play.superonline.com adresine gidip kullanabileceksiniz, https://play.superonline.com adresinde istediğiniz bir filmi istediğiniz zaman 24 saat içinde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Sinema.Com WordPress kolay embed eklentisi

Sinema.Com ID Embed ismini verdiğim bu eklenti, Sinema.com da herhangi bir film, dizi fragmanını WordPress blogunuza kolayca embed edebilmek için çalışan basit bir eklenti. Eklentiyi kurduğunuzda WordPress yazı yazma ekranında sinema.com iconunu göreceksiniz, o ikona tıkladığınızda açılan pencereye fragmanın id(MediaID=97603) numarasını giriyorsunuz ve bu kadar.