Karizma+ / Kasketli Fatih Terim

@buseterim babasına kasket giydirmiş, süper olmuş. Dedemin de böyle kasketi vardı, şapka demeyin gücenir. #imparatorunsapkasiharika Adam zaten karizma kasketle karizma+ olmuş. Faket korkarım Buse babası ile fazla oynarsa, renkli-menkli bir şeyler, aman diyorum. Tama güzel olur da, yani olmasa bence daha iyi sanki.

Ünlü zombiler

İnsanların Photoshop ile neler yapabildiğine güzel bir örnek daha ve tabii ki hayal gücü olmadan bunlar olmazdı. Sünger Bob u bile zombi yapabilen bir hayal gücü ve fazlaca Photoshop ile dünyaca ünlü kişilerin zombi halleri işte 88 resim ile burada.

Hilal Cebeci'nin FHM dergisi pozları

Hilal Cebeci, FHM dergisinin 13. yaş günü için özel pozlar vermiş. Dergide yayınlanan fotoğrflara baktığımda keşke Hilal vermeseymiş bu pozları dedim çünkü standartlara göre kilosu yüksek ve öyle çok iyi fiziği yok, kusura da bakmasın Hilal yani doğruya doğru bir Cansu Dere, bir Serenay Sarıkaya, bir Adriana Lima ve bir Merve Bolugur hiç değil.

Planking den sonra Horsemaning

Internette Planking adında bir enteresan akımdan sonra yine benzer bir fotoğraf çekim tekniği Horsemaning ismiyle hızla yayolıyor. Horsemaning de bir kişi kafasını gizliyor diğer kişi de vucudunu gizleyerek sanki tek kişiymiş gibi poz veriyor.