WordPress geleride bulunan tüm görseller

Bu yazımda bir WordPress bloguna eklenen görsellerin tümünü nasıl bir sayfa içinde gösterebileceğimizi yazacağım. WordPress blogunda yazanlar yazılarının içine WordPress'in media ekleme kısmını kullandıklarında WordPress otomatik olarak bu görsellerin küçük boyutlarını ve gerekiyorsa diğer boyutlarını oluşturur, bu küçük resim ve diğer boyutları admin panelinden kendinize göre seçebiliyorsunuz.

Türklere has ölüm şekilleri

Aşağıdaki ölüm çeşitlerinden en az birini televizyon'da haberlerde veya gazetelerde okumuşluğunuz vardır. – Tıraş olurken berberin "rahatlatır" güdümlü, boynu aniden sağa sola çevirme hareketi sonucu, boynun kırılması. (Erzurum, Merkez Berber Salonu) – Kafasında mermer kırdırmaya çalışan medyatik karatecilerin travma sonucu ölümü. (Esenler Karate Salonunda) – Balkona 50 kişi çıkılması sonucu balkonun çökmesiyle oluşan toplu ölüm. … Okumaya devam et “Türklere has ölüm şekilleri”

Kindo.com MyHeritage birleşmesi

Dünyanın en popüler aile soy ağacı sitesi olan MyHeritage geçtiğimiz Eylül ayın sonunda Kindo'yu satın almıştı. Bu satın alma ile birlikte 25 milyon üyesi olan MyHeritage bu üye sayısını 30 milyon civarına yükseltti. Ayrıca 9 yeni dil ile birlikte site toplam 34 dilde yayın yapıyor, bu diller arasında Danimarkaca,Romence, Bulgarca, Sırpça, Hırvatça, Litvanyaca, Malezyaca, Arapça … Okumaya devam et “Kindo.com MyHeritage birleşmesi”