Sosyomat ve davetiye sistemi

Bayağıdır aşırı üye artışından dolayı üye alımı durdurulan ve bunun için sunucu ekleme ve bakım çalışmaları devam eden sosyomat bu aşırı yüklenmenin önüne davetiye sistemi koyarak bir nebzede olsa geçmeyi düşünülmüş ve doğru yapmış… Şimdilik her üyeye 2 davetiye hakkı verilmiş. Eğer sosyomat‘ta bir üye olmak istiyorsanız çevrenizdekilere davetiye hakkının olduğunu sorun ama isterseniz Webrazzi … Okumaya devam et “Sosyomat ve davetiye sistemi”

Türk Blog Yazarları ve Blograzzi TRT Radyoda

23 Ağustos 2007 Perşembe yani bugün saat 16:00’da Türk Blog Yazarları adına Mert Ural ve Blograzzi mimarı Arda Bey TRT Radyo’da yayınlanan Net Var Net Yok adlı programa bloglar hakkında konuşmak üzere konuk olacaklar. Programı dinlemek isteyenler TRT Radyo 1’den veya internet üzerinden canlı olarak dinleyebilirler. Unutmayın bugün 16:00’da.

Yasaklı WordPress.Com'a girelim

Burada wordpress.com'un Türk Telekom tarafından yasaklandığını öğrenmiştik… Çok sayıda kullanıcı bu durumdan dolayı perişan oldu. Eğer wordpress.com ve alt alan adlarına ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki adımları yapınız.. (Adımlar SDN‘den alınmıştır.) Internet Explorer‘ı açın. Araçlar/Seçenekler menüsüne tıklayın. Gelen penceredeki Bağlantılar bölümüne geçin. Burada bulunan Yerel Ağ Ayarları bölümüne tıklayın. Açılan yeni penceredeki Proxy bölümünü aktif hale getirin. … Okumaya devam et “Yasaklı WordPress.Com'a girelim”

Bedava Blog Servisleri

Bilgisiz sağolsun Bedava Blog Servsilerini sıralamış, bizede sizlere bu servisleri paylaşmak düşer. Malumunuz gün geçtikte yeni güzel bloglar karşımıza çıkıyor. Sizde bu blog dünyasına giriş yapmak istiyorsanız işte yardımcı olacak servisler: Blogger.com – Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği, ücretsiz Domain … Okumaya devam et “Bedava Blog Servisleri”