2010-2014 süper lig sezonu yayın hakki Digiturk te

Bugün önemliydi benim için çünkü kapattırmayı düşündüğüm Lig Tv paketini zorla 50 TL den 30 TL ye indirttim. Bugünün bir diğer önemli özelliği ise yayın hakkı ihalesinin olmasıydı. İş yerinde olmam dolayısıyla radyodan canlı olarak takip ettim ihaleyi.

İstanbul ulaşımının görünmeyen iç yüzü

Her sabah 2 vasıta ile işe gidiyorum. Buraya kadar her şey tamam ama uzun zamandır gözlemlediğim bir olay daha var. Benim kullandığım güzergahtaki minibüsçüleri Göztepe sapağında polisler çeviriyor. Sebep; ayakta yolcu almak. Vatandaş yolda sıra bekliyor, minibüs boş bir şekilde önlerinden geçiyor. Şoför haklı, vatandaş haklı, polis haklı peki kim haksız? Şoför haklı çünkü, her … Okumaya devam et “İstanbul ulaşımının görünmeyen iç yüzü”

Günün "vay beee" olayi (!)

Sabah minibüsten iniyorum. İndiğim yerde bir arabanın içersindeki aralarında bağ olduğunu düşündüğüm (görüşe göre evli yada sevgililer) çift hararetli bir konuşma içersindeler. Kız arabadan iniyor gözleri yaşlı sümüklerini felan siliyor ve başlıyor metrobüs durağına doğru yürümeye.

Uygulama: ZAGG invisibleSHIELD Nokia 5800 XpressMusic

Uygulaması hakkında pek fazla bilgim olmadığı için nette kısa bir araştırma yaptım. Uygulama yapanlar yorumlarında, “önce arka kapaktan başlayın çünkü uygulaması kolay olan ve tecrübe edinebilmeniz için en uygun kısım” deniyordu. Telefonun çizilmeye çok müsait olduğunu kanaat getirdikten sonra hemen sipariş verdim ve bugün itibari ile elime ulaşan ürünü telefonuma uyguladım. Ürün ile beraber açıklamalı … Okumaya devam et “Uygulama: ZAGG invisibleSHIELD Nokia 5800 XpressMusic”

İnceleme: Nokia 5800 Xpressmusic

Bugünkü yazımda kurban bayramından önce edinmiş olduğum telefonumun incelemesini yapmak istiyorum. Bildiğiniz üzere Nokia'nın büyük umutlar beklediği bu telefonda fiyatında cazip olmasından dolayı çok büyük ilgi gördü ve telefon şuanda yok satıyor. Online alış-veriş sitelerinde bile ön sipariş alımları halen sürerken, çok yakın telefoncu arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre telefonu piyasada tavsiye edilen satış fiyatı olan … Okumaya devam et “İnceleme: Nokia 5800 Xpressmusic”