Ağlayın, aşinasız, sessiz, can verenlere – Otel odalarında, otel odalarında

"Ağlayın, aşinasız, sessiz, can verenlere Otel odalarında, otel odalarında…" -Necip Fazıl Whitney Houston – I Will Always Love You Sanat olayı zor iş kafadan bunu yazayım da sanat çevrelerinde volta atmadıysanız, bilmiyorsanız hiç kötü kötü yorumlar yapmayın uzaktan davulun sesi hesabı. Arabadayım, radyoyu açtım 3 defa bu haber geçti; Whitney Houston otel odasında ölü bulunmuş, … Okumaya devam et “Ağlayın, aşinasız, sessiz, can verenlere – Otel odalarında, otel odalarında”

Otelciler için Turkcell den memnunmisafir.com

Otelcilik sektöründe memnun müşteri yaratmanın sırrı Turkcell'de! www.memnunmisafir.com sitesine ücretsiz üye olan tesis sahipleri toplu SMS ve MMS gönderimiyle mevcut ve potansiyel müşterilerine tesislerini tanıtıp kalacakları odanın fotoğrafını ve bilgilerini gönderebilecek, WAP Push ile anket yaparak müşteri memnuniyetini anında öğrenebilecek.

Rixos dan önce & Rixos dan sonra

Pek fazla yoruma gerek duyulmayacak iki farklı ekran görüntüsü resim, gördüğünüz gibi Rixos otelleri çılgın pazarlamacıların müşterisi olarak Friendfeed'e gelirler ve sonrasında bütün diğer Türkiye bloggerlarını bir kenara atıp biz “Türk blog küreyi seviyoruz I lav yu bloggerlar”, “işte biz Türkiye bloggerlarının temsilcilerini aldık seviyoruz” diye naralar atıp, attırırlar. Rixos’dan önce Rixos’dan sonra

Dünyanın en muhteşem otelleri

Bu oteller bulundukları şehirlerden ve ülkelerden bile daha çok tanınıyorlar, manzaralarıyla, mimarileriyle, hizmetleriyle işte ultra lüks ve muhteşem oteller. Atina Semiramis: Minimalist çizgilerin öne çıktığı otel, Antik Atina şehrine bakıyor. 51 oda,4 ultra lüks süit, 6 havuz manzaralı bungalow var. Singapur – New Majestic Hotel: Geleneksel çizgilerin nasıl şık olabileceğine en güzel örneklerden. Her bir … Okumaya devam et “Dünyanın en muhteşem otelleri”